Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dramatyczny apel Kate. Księżna prosi o pomoc
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 25.05.2018 18:24

Dramatyczny apel Kate. Księżna prosi o pomoc

Kate Middleton
instagram.com

Księżna Cambridge, Kate Middleton jako żona księcia Williama, dużo udziela się charytatywnie. Świeżo upieczona mama, przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim, ale nie zignorowała okazji do pomocy innym i apeluje o pomoc!

Oczy całego świata ostatnio zwrócone są w stronę rodziny królewskiej. Wszystko za sprawą ślubu księcia Harrego i Megha Markle. Kate Middleton po niedawnym urodzeniu trzeciego dziecka, nieco usunęła się w cień. Świeżo upieczona mama zajmuję się teraz swoją najmłodszą pociechą i dwójką pozostałych dziec.

Mimo że obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, nie przegapiła okazji, by pomóc potrzebującym. Chodzi o wsparcie podczas Tygodnia Dziecięcych Hospicjów.

Księżna opublikowała wzruszający list, który poruszył wiele osób.

Wzruszający list Kate Middleton

Od kiedy w kwietniu Kate urodziła trzecie dziecko, próżno szukać jej na salonach. Widujemy ją jedynie na uroczystościach rodzinnych, jednak specjalnie dla Tygodnia Dziecięcych Hospicjów zrobiła wyjątek i wzruszyła wszystkich. W swoim liście prosi o wsparcie, Życie jest za krótkie – to hasło tegorocznej akcji.

– Jako Patronka, cieszę się z niezwykłego i zmieniającego życie wsparcia udzielanego przez szpitale dziecięce i organizacje charytatywne opieki paliatywnej w Wielkiej Brytanii. Jestem poruszona tym, że dzieci i młodzież dzielą się tym, co kochają najbardziej w życiu i przypominają nam, jak cenny dla wszystkich jest czas. Wspierając Hospicjum dla dzieci, możemy pomóc im, żeby sili radość, wykorzystując jak najlepiej chwile.

–  Wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważnym aspektem życia rodzinnego i dla mnie, jako matki, te proste. Rodzinne momenty jak przykładowa zabawa na zewnątrz są najważniejsze

– Mam nadzieję, że dołączycie do mnie i wesprzecie Tydzień Dziecięcych Hospicjów. Razem możemy walczyć o istotną rolę, jaką odgrywają hospicja dla dzieci, pomagając poważnie chorym dzieciom i rodzinom, w tak bardzo drogocennych momentach – dodała na koniec.

We are delighted to share with you a letter of support from our Royal Patron, HRH The Duchess of Cambridge for #ChildrensHospiceWeek https://t.co/JwGbMb68kI @KensingtonRoyal pic.twitter.com/JStWpQZ3dP

— EACH (@EACH_hospices) 23 maja 2018

Uważacie, że to piękny gest ze strony Kate Middleton?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje znany YouTuber. O śmierci poinformowała jego żona
  2. Internet turla się ze śmiechu! Absurdalny napis na autokarze polskiej reprezentacji
  3. Gabriela Kowacka ukrywała to aż do śmierci. Smutna historia aktorki

źródło: fakt.pl