Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kayah przeszła operację plastyczną uszu. Zdradziła kulisy, bardzo cierpiała
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.06.2023 14:09

Kayah przeszła operację plastyczną uszu. Zdradziła kulisy, bardzo cierpiała

Kayah
fot. KAPIF

Kayah jest dziś jedną z najbardziej cenionych polskich piosenkarek. Mało kto wie, że przed laty wokalistka borykała się z poważnym kompleksem, który przeszkadzał jej w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego też zdecydowała się na inwazyjny zabieg.

Gwiazda takich hitów, jak “Prawy do lewego”, czy “Za późno” jeszcze w młodym wieku przeszła operację plastyczną uszu. Jak sama twierdzi, było to jej największe marzenie.

Kayah ma za sobą operację

Nie da się ukryć, że piosenkarka jest postacią, która wywarła spory wpływ na polską scenę muzyczną. Mimo wielu sukcesów i ogromnej popularności gwiazda stroni od ujawniania szczegółów swojego życia prywatnego. 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów postanowiła zrobić jednak wyjątek i wyznała, że w przeszłości przeszła poważną operację, o której… marzyła. Okazało się, że była ona związana z jednym z jej największych kompleksów.

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Wyremontuje dom i spełni marzenie: "Wreszcie"

Kayah zamiast prezentów na urodziny, zażyczyła sobie operację plastyczną

Gwiazda wyznała, że już od najmłodszych lat borykała się z ogromnym kompleksem, związanym z wyglądem swoich uszu. Miała wówczas zaledwie 16 lat, ale bardzo cierpiała z powodu mocno odstających uszu. 

Piosenkarka była tak bardzo zdeterminowana na przeprowadzenie operacji plastycznej, że poprosiła swoich bliskich, aby zamiast prezentów na urodziny, dołożyli jej się do kosztownego zabiegu.

-Poprosiłam, by na urodziny nikt mi nie dawał prezentów, tylko pieniądze na operację. Bardzo mi na niej zależało - wyznała po latach Kayah w rozmowie z Vogule Poland.

Kayah bardzo cierpiała po swoim zabiegu

Co więcej, wokalistka ujawniła, że operacja plastyczna była dla niej niezwykle bolesna, a po jej przeprowadzeniu bardzo długo dochodziła do pełni sił.

-Bardzo się nacierpiałam. Dzisiaj po tygodniu zdejmują Ci szwy i bandaże. Ja się przez miesiąc męczyłam - wyznała Kayah w tym samym wywiadzie.

Mimo bólu i poświęcenie, piosenkarka nie zraziła się do operacji plastycznych i po wielu latach zdecydowała się na kolejny zabieg. Tym razem autorka hitu “Prawy do lewego” postanowiła zmniejszyć czubek swojego nosa, o czym sama poinformowała media. 

Zobacz zdjęcie:

Kayah 3.jpg
fot. KAPIF
Kayah 1.jpg
fot. KAPIF

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: kayah