Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > KFC to twoje życie? Powstała świeczka, która pachnie kurczakami
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 21.01.2019 15:08

KFC to twoje życie? Powstała świeczka, która pachnie kurczakami

kurczak
fot. KFC

KFC wypuściło świeczkę, której zapach nawiązuje do ukochanych przez klientów restauracji, kurczaków. Czy będzie dostępna w Polsce? Zobaczymy.

Na razie, produkt nie jest dostępny w sklepach. Nie tylko w naszym kraju, ale nigdzie na świecie. Wszedł on w posiadanie Nowo Zelandczyka w wyniku konkursu, jaki ogłosiła marka. Chodziło o to, aby jej klienci podsyłali propozycję nowych rozwiązań, które mogłyby urozmaicić linię gadżetów przedsiębiorstwa. Zazdrościmy pomysłowości.

Kiedy powstało KFC?

Zostało założone w 1930 roku przez amerykańskiego przedsiębiorcę, Harlanda Sandersa w stanie Kentucky. KFC, czyli Kentucky Fried Chicken wzięło swoją nazwę od metody, jakiej używał on do przyrządzania mięsa. Mężczyzna posługiwał się smażalnikami ciśnieniowymi. Od jego wyglądu wzięło się również słynne logo firmy. Sanders przypominał swoim wyglądem i ubiorem tzw. południowego dżentelmena. W Polsce znajduje się ponad 200 restauracji spod szyldu firmy.

Jakie są gadżety KFC?

Fima wypuszczała na rynek już takie perełki, jak papier do pakowania prezentów, ubrania czy namiot, który blokuje dostęp do internetu. Widać, że marketingowcy nie nudzą się w niej zbytnio. Fani restauracji mogą czuć się wyjątkowo rozpieszczani. W Stanacj Zjednoczonych popularność lokali KFC zaczęła spadać w 2016 roku, kiedy to branżowy serwis, monitorujący obroty fast-foodów, QSR, ogłosił, że restauracja została zdetronizowana przez Chick-fil-A.

Jakie są dziwne zapachy świeczek?

Poza tą, którą opisywaliśmy w dzisiejszym tekście, świat poznał już świeczki, które pachną jak nowy laptop od firmy Apple, bekonu, księgarni czy kocyka. Zaskoczeni?

Lubicie KFC? A może wolicie jedzenie z McDonald’s? Dajcie znać, jakie są wasze ulubione zapachy świeczek? My kochamy te o aromacie wanilii. Przyjemne są również wonie bryzy morskiej i sosny. Każdy jednak ma swój gust. Chcemy poznać wasz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kfc

ZOBACZ TEŻ:

  1. Romanse Edyty Wojtczak to temat na bestseller! Komu złamała serce legendarna dziennikarka?
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy…
  3. Comic Con 2019. Poznajcie nazwiska największych GWIAZD festiwalu w 2019 roku

źródło: playboy.pl, finanse.wp.pl, noizz.pl, polki.pl