Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kiedy Polsat pokaże nowy program z Dodą? Z pomocą psychologa gwiazda wykona „12 kroków do miłości”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.08.2022 16:55

Kiedy Polsat pokaże nowy program z Dodą? Z pomocą psychologa gwiazda wykona „12 kroków do miłości”

fot. instagram.com/dodaqueen

Polsat zapowiada zupełnie nowy program. W roli głównej Doda, królowa polskiej sceny, która, jak sama twierdzi „nie ma szczęścia”, jeśli chodzi o szukanie towarzysza życia. Uwielbiana gwiazda z pomocą psychologa wykona tytułowe „12 kroków do miłości”.

Aż trudno uwierzyć, by rozpoznawalna w całej Polsce piękność, królowa sceny, dla której biją tysiące serc w kraju, prywatnie była osobą nieśmiałą, a co więcej — miała problemy ze znalezieniem bratniej duszy.

Teraz widzowie będą mogli jeszcze głębiej śledzić losy swojej idolki. Doda wystąpi w najnowszym programie, który wkrótce zawita do Polsatu. Pora wyregulować odbiorniki. Znamy datę premiery.

Będzie hit? Polsat zapowiada zupełnie nowy format. Doda wykona „12 kroków do miłości”

Dorota Rabczewska nigdy nie ukrywała, że „Doda” jest jedynie pewnym alter ego, scenicznym kostiumem, który wkłada, kiedy wzywa ją tłum. I choć w mediach społecznościowych (i oczach fanów) nadal pozostaje elektryzującą seksbombą, zdobywczynią męskich (i kobiecych!) serc, coraz częściej mówi także o swojej prawdziwej naturze.

Gwiazda ma za sobą kilka małżeństw… i tyle samo rozwodów. Począwszy od niejasnych początków jej miłosnych perypetii, poprzez głośny związek z Radosławem Majdanem i „Nergalem”, aż po nieszczęśliwą i zakończoną skandalem relację z Emilem Stępniem. Nie jest to co prawda rekord wśród polskich sław, jednak trzeba przyznać, że miłosne życie gwiazdy do tej pory było dość burzliwe.

Tymczasem 38-latka pragnie znaleźć bratnią duszę, partnera na całe życie. Z pomocą wyszedł Polsat i jesienna ramówka. Już wkrótce na antenie powitamy zupełnie nowy format. Z pomocą psychologa „królowa” przejdzie „12 kroków do miłości”. Pierwszy z nich zobaczymy już niebawem.

Na stronie stacji zawitał niezwykle emocjonalny zwiastun. Wokalistka wylądowała na kozetce, ze ściśniętym gardłem wygłaszając kilka zaskakujących orzeczeń.

Nigdy nie miałam szczęścia w miłości, nigdy! Strasznie mnie to kosztuje. Jestem wykończona psychicznie – wyznaje na antenie.

Wygląda na to, że w programie nie zabraknie zarówno humoru, który fani gwiazdy tak uwielbiają, jak i poważnych, poruszających scen.

„Doda. 12 kroków do miłości” zawita na antenę już 3 września o godzinie 20:00. Będziecie oglądać?

Doda Polsat
Doda Polsat
Doda Polsat
Doda Polsat
Doda Polsat
Doda Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda zaśpiewała „Krakowski spleen” Maanamu. Aż ciarki przechodzą po plecach. Kora byłaby dumna?
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi