Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mieszkańcy całego miasta nagle wyszli na ulicę. Postanowili zrobić prezent świąteczny swojemu kurierowi, który dostarcza paczki od 16 lat
Karol Osiński
Karol Osiński 24.01.2021 08:20

Mieszkańcy całego miasta nagle wyszli na ulicę. Postanowili zrobić prezent świąteczny swojemu kurierowi, który dostarcza paczki od 16 lat

Kierowca
fot. kadr z programu ,,ABC News”

Kierowca Anthony Gaskin firmy UPS od ponad 16 lat codziennie dostarcza paczki w hrabstwie Chester w Wirginii. Dziennie do mieszkańców miasteczka z jego rąk trafia ok. 180 paczek. W trakcie świąt Bożego Narodzenia ludzie postanowili zrobić mu nie byle jaką niespodziankę. Wyszli na ulicę i wspólnie podziękowali mu za wykonywaną pracę. Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez.

Mieszkańcy Chester opowiadają, że kierowca najbardziej znany jest ze swojego machania i uśmiechu w trakcie dostarczania paczek. Mieszkanka Patty Friedman wpadła na pomysł, by zorganizować mu specjalne podziękowania.

Kierowca firmy UPS otrzymał podziękowania od mieszkańców Chester

Kierowca firmy kurierskiej UPS, Anthony Gaskin jest jednym z najdłużej pracujących w hrabstwie Chester kurierów. Mieszkańcy wspominają, że robi to już od ponad 16 lat i codziennie zdarza mu się dostarczać nawet do 180 paczek. Kiedy nadeszły święta Bożego Narodzenia mieszkanka Chester, Patty Friedman postanowiła wyrazić mu wdzięczność za wykonywaną pracę.

Wciąż jest podnoszącą na duchu, pozytywną, ciepłą i opiekuńczą częścią naszego życia, nawet bez wchodzenia do naszych drzwi. Anthony jest niezmienny. Sprawił, że wszystko stało się bardziej normalne – cytuje słowa mieszkanki portal abcnews.go.com.

Wobec tego postanowiła namówić kilku sąsiadów, by w trakcie dostarczania paczek przez Anthony’ego, wyjść na ulicę, by wspólnie podziękować mu za wykonywaną pracę. W tym celu wysłała do nich wiadomości, na które postanowili odpowiedzieć twierdząco. Na uwadze mieli także jego ryzyko podczas pracy w trakcie pandemii koronawirusa.

To naprawdę rzuca się w oczy, kiedy zdajesz sobie sprawę z ryzyka, na jakie się narażał, fakt, że ilość dostarczanych przez niego pudełek była większa na poziomie świątecznym. Było to okazanie wdzięczności i uznania za proste akty dobroci z jego strony – powiedziała Patty Friedman.

Mężczyzna popłakał się ze wzruszenia

Na ulicy zebrało się aż 100 osób. Kiedy wszyscy czekali już z niecierpliwością na jego przyjazd, dzieci wyszły na sam środek razem z banerami, na których widniały bardzo poruszające podziękowania. Anthony Gaskin zjawił się na miejscu jak zwykle punktualnie i na początku był zdezorientowany.

Na początku nie byłem do końca pewien, co się dzieje. Czułem, że moje serce wyskoczy z ciała. Prawdę mówiąc, nie jestem przyzwyczajony do tego rodzaju uwagi. Więc to była całkowita niespodzianka – cytuje słowa Gaskina portal abcnews.go.com.

W momencie składania życzeń świątecznych kierowca nie mógł powstrzymać łez. Na sam koniec przekazał dla mieszkańców Chester specjalną wiadomość.

W okresie świątecznym i podczas tej pandemii przypominam wszystkim, że wiele osób tutaj ma o wiele mniej szczęścia niż my. Wyciągnij rękę i spróbuj pomóc komuś innemu w okresie świątecznym. Na świecie, niezależnie od tego, co się dzieje… ludziom nadal naprawdę zależy – powiedział Anthony Gaskin.

Zobacz zdjęcie:

Kierowca

Mieszkańcy hrabstwa Chester w stanie Wirginia w USA postanowili zrobić prezent świąteczny swojemu kurierowi UPS, który dostarcza im paczki od 16 lat. W tym celu 100 osób wyszło na ulicę, by wspólnie mu podziękować za wykonywaną pracę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: abcnews.go.com