Rozrywka.Lelum.pl > Programy > To koniec, po 20 latach w ”Klanie” już nigdy więcej nie zobaczymy uwielbianej postaci. W piątek widzowie będą zrozpaczeni
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.11.2020 18:17

To koniec, po 20 latach w ”Klanie” już nigdy więcej nie zobaczymy uwielbianej postaci. W piątek widzowie będą zrozpaczeni

klan
fot. facebook.com/lubiczowie

Portal fakt.pl podał, jak będzie wyglądało pożegnanie jednego z najbardziej uwielbianych bohaterów serialu. Wiadomo już, że ostatni odcinek z udziałem aktora zostanie wyświetlony w piątek.

Klan: uwielbiany przez widzów TVP serial zmieni się nie do poznania. Ostatni raz na ekranie zobaczymy jednego z najbardziej uwielbianych bohaterów. Charakterystyczną, dobrą i nieco tylko roztargnioną postać.

Klan – ostatnie odcinki z uwielbianym aktorem

W piątek po raz ostatni zobaczymy na ekranie jednego z najbardziej uwielbianych aktorów. Scenarzyści mocno się nagłowili jak zakończyć wątek, który widzowie tak bardzo uwielbiali.

Jak poinformował portal fakt.pl, w piątek zostanie zakończony wątek uwielbianego przez widzów dra Koziełły, bohatera, którego Polacy pokochali bardzo szybko. Zawsze trochę rozproszony, nieporadny, ale z wielkim sercem dr Koziełło gościł na ekranach widzów przez 20 lat.

Andrzej Strzelecki, odtwórca tej roli zmarł w lipcu tego roku. Jego córka w mediach poinformowała, że aktor choruje na nieoperacyjnego raka płuc. Natychmiast ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie aktora, a do akcji przyłączyło się mnóstwo artystów.

Niestety, aktor nie zdążył nawet pojechać do Stanów na leczenie. Zmarł 17 lipca, pozostawiając wyrwę w sercu wielu aktorom, z którymi współpracował, a także kilku pokoleniom jego oddanych studentów.

  1. Ministerstwo Edukacji ma pilną wiadomość. Wszystko zacznie się dziś o 11:11
  2. Jedna grupa Polaków otrzyma od stycznia dodatkowe 500 złotych. Minister podjął decyzję
  3. Ponad połowa Polaków popełnia jeden fatalny błąd. Konsekwencje są katastrofalne

Jak zakończy się wątek Koziełły?

Portal fakt.pl dotarł do informacji, jak będzie wyglądało zakończenie obecnego od 20 lat wątku dra Koziełły. Na początku scenarzyści myśleli o pozostawianiu lekarza w szeregach serialu, szybko jednak doszli do wniosku, że jest zbyt charakterystyczna postać.

Wiadomo więc, że dr Koziełło dostanie nagłego udaru. Zostanie zabrany przez karetkę do szpitala, gdzie wyląduje na OIOM-ie. Jego żona Anna Surmacz nie zostanie wpuszczona na oddział z uwagi na COVID-19.

Tadeusz Koziełło umrze w szpitalu. Jego żona będzie kompletnie załamana, nie będzie w stanie nawet pojawić się na pogrzebie małżonka.

Odejście Andrzeja Strzeleckiego wszyscy bardzo przeżyliśmy, scenariusz, jaki zaplanowali scenarzyści Klanu, zmusi widzów to ponownego pożegnania się z aktorem i pogodzenia z jego odejściem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KLAN

Andrzej Strzelecki zmarł w lipcu tego roku.

klan

Widzowie uwielbiali zabawnego Koziełłę. Andrzej Strzelecki wcielał się w tę rolę przez dwie dekady.

klan

Anna Surmacz, w której rolę wciela się aktorka Joanna Żółkowska bardzo przeżyje śmierć męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Modę na sukces” pamięta każdy. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowy Forrester?
  2. Nagranie gwiazdy TVN podbiło internet. Wszystko przez jej męża, ale komentarz, sceny z urlopu na Mazurach
  3. Jak długo będą zamknięte bary i restauracje? Polki i Polacy poznali datę, jest jednak ważny wyjątek
  4. Minister ogłosił zmiany dla Polaków. Wszystko stanie się jeszcze w tym tygodniu
  5. Horoskop na cały tydzień. 3 znaki czeka wielkie szczęście, jeden szczególnie musi na siebie uważać
  6. Zapowiedziano kontrole 3788 gospodarstw. Dziś pojawił się apel o pilne zawieszenie
  7. Doskonały na odporność, zwalcza ból i leczy zatoki, a wciąż nie każdy pija go codziennie. Najlepszy syrop przygotujesz w kilka minut

Źródło: fakt.pl