Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Klientka dokonała ponurego odkrycia w solarium
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 07.06.2021 15:03

Klientka dokonała ponurego odkrycia w solarium

Polska
fot. pixabay.com/dorianrochowski

Klientka udała się do solarium, lecz to, co zobaczyła, z pewnością na zawsze odmieniło jej stosunek do tego typu zabiegów. Okazało się, że w kabinie znalazła zwłoki kobiety.

Popularność solarium wciąż jest bardzo duża. Chociaż zazwyczaj salony kosmetyczne kojarzą się z samymi przyjemnościami, jak widać, zdarzają się też bardzo nieprzyjemne sytuacje.

Klientka solarium przeżyła traumę

Solarium to jedna z usług salonów kosmetycznych, której popularność nie słabnie od lat. Chociaż wiele specjalistów, a szczególnie lekarzy, alarmuje o szkodliwym działaniu lamp kwarcowych, część klientek zdaje się tym zupełnie nie przejmować.

Mimo iż za oknami coraz częściej wita nas słoneczna, letnia pogoda, panie bardzo często wybierają kilkuminutowe sesje w opalającej kabinie, zamiast naturalnego opalania na słońcu.

Opalenizna jest w modzie – trzeba przyznać, jednak warto podchodzić do tematu rozsądnie i z umiarem, jak do wielu innych rzeczy. Niemniej, egzotyczna opalenizna przez cały rok wciąż kusi, a oferty salonów kosmetycznych wzajemnie się prześcigają.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Pewna klientka solarium w Austrii przeżyła jednak traumę podczas ostatniej swojej wizyty. To, co zobaczyła w kabinie, z pewnością ją zszokowało.

W solarium w Austrii znaleziono ciało kobiety

Jak donosi austriacka gazeta Kronen Zeitung, w Jennersdorf, w Austrii miały miejsce dramatyczne wydarzenia. 50-letnia klientka weszła do kabiny solarium ok. 14.30. Gdy około dwie godziny później z solarium chciała skorzystać kolejna klientka, zobaczyła jej martwe ciało.

Jak widać, po wejściu 50-latki do kabiny pracownicy salonu nie zwracali uwagi na to, że od dwóch godzin kobieta przebywa w kabinie.

Kiedy pogotowie przybyło na miejsce, potwierdzono zgon. Jak donoszą media, nie stwierdzono żadnych wad sprzętu ani nie doszło do zabójstwa. Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Jednak należy zauważyć, że obsługa salonu wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością. Gdyby kabiny były regularnie dezynfekowane, zwłaszcza teraz w dobie pandemii, już wcześniej jako pierwsi odkryliby ciało kobiety.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Popularne.pl

Tagi: Solarium