Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ma 62 lata, a młodsi mężczyźni błagają ją o randkę. Kobieta podzieliła się sposobem na wieczną młodość
Karol Osiński
Karol Osiński 02.03.2021 20:16

Ma 62 lata, a młodsi mężczyźni błagają ją o randkę. Kobieta podzieliła się sposobem na wieczną młodość

przepowiednia
fot. unsplash.com/Sinitta Leunen

62-letnia Sheila Kiss, jest naprawdę wyjątkową kobietą. Jej wiek wcale nie odwzorowuje wyglądu. Kobieta dba o siebie, jak mało kto, dlatego jej sylwetka skupia na sobie wzrok wielu mężczyzn. Takiej figury mogłaby pozazdrościć Sheili niejedna nastolatka. W bikini prezentuje się jak prawdziwa modelka.

Niejedna kobieta chciałaby mieć taką figurę jak Sheila Kiss. 62-latka w dalszym ciągu sprawia w oczach mężczyzn niemałe wrażenie. Niejednokrotnie otrzymuje mnóstwo komplementów i propozycji randek. Wygląda wprost niesamowicie.

62-letnia kobieta z młodzieńczą sylwetką

Bohaterka niniejszego artykułu, Sheila Kiss to pochodząca z Birmingham w Wielkiej Brytanii była modelka, która mimo swojego coraz starszego wieku w dalszym ciągu przyciąga wzrok niejednego faceta. Wszystko za sprawą jej młodzieńczej sylwetki i doskonałej figury, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Nic w tym dziwnego. Kobieta bezustannie dba o swoje ciało, czym regularnie chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych, głównie Instagrama, na którym śledzi ją już ponad 70 tys. osób. Pod każdym z publikowanych przez nią zdjęć, czy nagrań można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy i komplementów, z czego zdecydowana większość pochodzi od mężczyzn.

Sheila, jest jedną z kobiet, której wygląd potwierdza twierdzenie, że wiek to jedynie liczba, a ciężka praca popłaca. Patrząc na jej sylwetkę można dojść do wniosku, że niezależnie od wieku można utrzymać naprawdę piękny wygląd, a przy tym nie narzekać na brak zainteresowania.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W komentarzach można spotkać wiele opinii od facetów, którzy patrząc po wieku spokojnie mogliby uchodzić za jej synów. Co więcej, wiele z nich prosi kobietę o randkę, nie tylko pod zdjęciami, ale podobno także w wiadomościach prywatnych.

Kim jest Sheila Kiss?

Sheila Kiss to emerytowana modelka, a obecnie sportsmenka, która na co dzień mieszka na Bali. Jest matką trójki dzieci, a zdrowym i sportowym trybem życia na poważnie zaczęła interesować się po ukończeniu trzydziestego roku życia.

Jej dużą motywacją stały się narodziny drugiego dziecka. Co więcej, w dalszym ciągu aktywnie ćwiczy i nigdy nie przyjmuje żadnych suplementów, czy proszków, co, jak twierdzi, nie jest przeznaczone dla niej.

Pasjonuje się aerobikiem oraz fitness, co uprawia regularnie. Jest to jeden z tajników, który pozwala jej na zachowanie tak wspaniałej i młodzieńczej sylwetki. Twierdzi także, że w zachowaniu odpowiedniej figury pomogło jej także podnoszenie ciężarów.

Regularnie dba o dietę, bez której utrzymanie odpowiedniej sylwetki nie byłoby możliwe. W tym celu spożywa niskokaloryczne posiłki i jada o regularnych godzinach. Wiele kobiet chciałoby wyglądać, jak ona. Równie ogromne wrażenie robi figura znanej projektantki Very Wang, o której przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

62-letnia Sheila Kiss w dalszym ciągu zachowuje młodzieńczą i wysportowana sylwetkę.

Jej ciałem zachwyca się w mediach społecznościowych niejeden mężczyzna.

Kobieta niejednokrotnie otrzymuje od dużo młodszych mężczyzn propozycję randek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: styl.pl