Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Narzeczony rzucił ją, bo była „za gruba”. Pokazała mu, jak wielki popełnił błąd w najbardziej spektakularny sposób
Karina Sulich
Karina Sulich 05.03.2020 19:36

Narzeczony rzucił ją, bo była „za gruba”. Pokazała mu, jak wielki popełnił błąd w najbardziej spektakularny sposób

kobieta
fot. facebook.com @Jen Atkin

Kobieta, która została nazwana przez swojego narzeczonego za grubą, zanim jeszcze zdążyła stanąć na ślubnym kobiercu, postanowiła zawalczyć o siebie. Dziś mężczyzna wie, że popełnił wielki błąd.

Kobieta usłyszała od swojego narzeczonego, że jest za gruba. Mimo traumatycznego rozstania postanowiła zadbać o siebie i odzyskać utraconą pewność siebie. Dziewczyna przeszła niezwykłą metamorfozę, a jej niedoszły mąż już nigdy nie nazwie jej puszystą.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”173945″]

Porzucona kobieta

Porzucona kobieta nie miała zamiaru godzić się ze swoim losem. Kiedy narzeczony zerwał z młodą Brytyjką ze względu na jej tuszę, ta po latach pokazała mu, jak wielki popełnił błąd.

Kiedy Jen Atkin usłyszała od, jak się wówczas wydawało, miłości swojego życia, że jest za gruba, ważyła 108 kilogramów. Okazało się, że przykre zerwanie było początkiem pięknej przygody. Kobieta postanowiła zmienić swoje życie i ponownie zmieścić się w ulubioną sukienkę.

Siłownia, ćwiczenia i zdrowa dieta stały się jej codziennością, a po dwóch latach walki z nadwagą kobieta uzyskała upragnioną sylwetkę i straciła ponad 45 kilogramów. To jednak dopiero początek jej niesamowitej historii.

  1. Poruszające przemówienie Antka na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jego słowa na długo zapadną w naszej pamięci
  2. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  3. Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz

Niesamowita metamorfoza

Niesamowita metamorfoza Brytyjki to inspiracja dla wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić. Kobieta sama przyznaje, że gdyby kilka lat temu ktoś powiedział, że tak będzie wyglądać jej życie, nigdy by w to nie uwierzyła.

Jen Atkin nie tylko zyskała piękną sylwetkę i prawdziwą miłość, ale też tytuł Miss Wielkiej Brytanii. Kiedy w 2018 roku zajęła drugie miejsce w Miss England sądziła, że to szczyt jej marzeń. Tymczasem zaledwie dwa lata później, na jej głowie zagościła zwycięska tiara a Jen została wybrana najpiękniejszą kobietą Wielkiej Brytanii.

Dziś jest szczęśliwą żoną, ćwiczy pięć razy w tygodniu i wcale nie przestrzega diety. Cieszy się życiem a jej były narzeczony może jej tylko pozazdrościć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Zdjęcie kobiety przed metamorfozą

kobieta

Jen Atkin obecnie. Przyznajmy, wygląda pięknie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją
  2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  3. Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej
  4. Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Jej 18-letni syn podjął życiową decyzję
  5. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  6. Chleb smażony w jajku warto jeść z ważnych powodów. Poznasz je i od razu wyjmiesz patelnię

źródło: boredpanda.com