Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.10.2019 12:00

W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę

Kobieta
Ciąża

Kobieta została okrzyknięta zaszczytnym mianem najbardziej płodnej istoty świata. Aż trudno w to uwierzyć, ale w wieku 40 lat wychowuje 44 dzieci. Co więcej, jakiś czas temu porzucił ją mąż i na ten moment jest samotną matką. Oprócz opieki nad pociechami zajmuje się domem, a także pracuje. Jak udaje jej się to pogodzić? Sprawdźmy.

Matka, o której chcemy wam opowiedzieć swoje pierwsze dzieci, urodziła w wieku zaledwie 13 lat. Od tego czasu kolejne pociechy pojawiały się na świecie regularnie. W połączeniu z nieuleczalną chorobą genetyczną, na którą nawet rozwijająca się medycyna nie ma wpływu…jej dom wypełniony jest ogromną liczbą dzieci. Nie ulega wątpliwości, że zapanowanie nad nimi graniczy z cudem.

Kobieta jest matką 44 dzieci

Bohaterką, której historię chcemy wam opowiedzieć jest Mariam Nabatanzi. Kobieta zmaga się z ciężką chorobą genetyczną, która sprawia, że wszystkie jej ciąże… są mnogie. To właśnie dlatego w wieku 13 lat urodziła swoje pierwsze bliźniaki. Dziś ma 20 lat a w jej domu wychowuje się 44 pociechy.

Kobieta

Marian jest matką 44 dzieci.

Kobietę pochodzącą z Ugandy, ukochany mąż porzucił 4 lata temu. Od tego momentu została samotna matką, która trudy rodzicielstwa musi znosić na własną rękę. W tym przypadku zdecydowanie ich nie brakuje. W wieku 23 lat postanowiła udać się do lekarza i dowiedzieć się, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Mariam nie miała już siły nosić i rodzić kolejnych dzieci.

Wszystkiemu winna jest genetyka

Pomimo jednoznacznej diagnozy, wszczęcie jakiegokolwiek leczenia byłoby nadaremne.

-Jej przypadek jest genetycznym schorzeniem.Doprowadza do hiper-owulacji, która uwalnia wiele jaj w jednym cyklu, co znacznie zwiększa szansę na posiadanie bliźniąt lub trojaczków. To wina genów- powiedział dr Charles Kiggundu.

Dodajmy jeszcze, ze swoją ostatnią ciążę kobieta przeżyła 3 lata temu. Niestety bliźniaki urodziły się martwe. Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda życie przy takiej gromadce dzieci, to musicie wiedzieć, że kobieta każdego dnia zużywa 25 kg kukurydzy i kilka kilogramów ryżu. W połączeniu z byciem fryzjerką dekoratorką i organizatorką imprez to nie lada wyczyn.

ZOBACZ FILMIK Z UDZIAŁEM MARIAM I JEJ RODZINY:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno