Rozrywka.Lelum.pl

Fot. screen 9news.com.au

Włożyła słomkę do picia i zwróciła uwagę na jej kolor. Natychmiast wezwała policję

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Karina Sulich

Kobieta, która pewnego razu zamówiła napój, zauważyła, że jej słomka zmieniła kolor. Nie był to przypadek. Dobrze wiedziała, o co chodzi, dlatego natychmiast wezwała policję.

Kobieta, która pewnego razu zamówiła napój, zauważyła, że jej słomka zmieniła kolor. Nie był to przypadek. Dobrze wiedziała, o co chodzi, dlatego natychmiast wezwała policję.

Okazuje się, że zwykła słomka zagwarantowała kobiecie bezpieczeństwo. Nie przez przypadek wcześniej znajdowała się w jej torebce. Włożenie jej do drinka było świadomą decyzją i spowodowało, że wyszła z sytuacji bez szwanku.

Bezpieczna kobieta

Bezpieczna kobieta w dzisiejszych czasach chodzi na kursy samoobrony i wie jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji. Tak to wygląda w teorii. Pamiętajmy, że wina nigdy nie leży po stronie ofiary i nieważne gdzie idziemy, nic nie powinno nam zagrażać. Czasami lepiej jednak dmuchać na zimne i wyposażyć się w kilka niezbędnych gadżetów.

Środki odurzające i substancje psychotropowe są coraz częstszą przyczyną gwałtów i napaści na młode kobiety. Po odurzeniu przez napastnika kobieta traci świadomość, wrażliwość na ból i jest otępiała. Co możemy zrobić, by ochronić się przed takimi sytuacjami? Licealistki z Florydy wymyśliły genialny patent.

Magiczna słomka

Magiczna słomka, która po wykryciu środków odurzających w napoju, zmienia kolor? Mamy to.

Victoria Roca, Susana Capoello i Carolina Baigorri wymyśliły i stworzyły słomkę, która jest w stanie wykazać, czy w naszym napoju znajdują się środki odurzające i czy nasze życie właśnie nie jest zagrożone. Jest to niezwykle innowacyjny produkt. Słomka Smart Straw działa zarówno przy napojach wyskokowych jak i tych bezalkoholowych, a gdy wykryje niepożądaną substancję, alarmuje nas, barwiąc się na niebiesko.

Słomka wykrywa środki, które zwykle dodawane są do tabletek gwałtu, jak kwas gammahydromasłowy, po którym traci się świadomość od 3 do 6 godzin, działający odurzająco i nasennie rohypnol oraz ketaminę.

Wynalazek młodych, niezwykle zdolnych dziewczyn został zgłoszony do urzędu patentowego. Miejmy nadzieję, że Smart Straw będą wkrótce dostępne w wielu miejscach na świecie. W ich posiadaniu powinna być każda kobieta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Smart straw wykrywa w naszych napojach obecność środków odurzających.

kobieta

W dzisiejszych czasach trzeba być niezwykle ostrożnym.

kobieta

Na genialny pomysł wpadły trzy licealistki z Florydy. Wszystko po to, by kobieta mogła się czuć bezpiecznie.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: webniusy.com

Tagi:

Karina Sulich

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

Mama odkryła, że w szufladzie syna zalęgły się myszy

Czytaj więcej >

Nowości

Leczyła u dentysty dwa zęby. Zapłaciła krocie

Czytaj więcej >

Nowości

Kobieta miesiącami okradała grób dziecka. Policja ją ujęła i podała szczegóły sprawy

Czytaj więcej >

Nowości

Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Barbara Ślizowska. W jej dorobku znajduje się wiele medali

Czytaj więcej >

Nowości

Błędna diagnoza lekarzy. Małej dziewczynce amputowano ręce i nogi

Czytaj więcej >