Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > W trakcie rozwodu ważyła 200 kg. Dziś jej były mąż chce do niej wrócić!
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 28.08.2018 15:45

W trakcie rozwodu ważyła 200 kg. Dziś jej były mąż chce do niej wrócić!

schudła
Fot.instagram.com @rosiemercado

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”58″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Schudła 100 kg! Niezwykła historia Rosie Mercado może zainspirować niejednego do wzięcia się za siebie. Kobieta ważyła kiedyś 200 kg, ale dopiero uwolnienie się z nieszczęśliwego małżeństwa pomogło jej zawalczyć o siebie.

Rosie Mercado miała wielkie marzenia o byciu modelką plus size. Zapędy te skutecznie gasił jej mąż, z którym kobieta ostatecznie rozstała się w 2009 roku i rozpoczęła proces, który na zawsze odmienił jej życie.

Kobieta schudła 100 kg, jak schudnąć?

Rosie od zawsze chciała być modelką. Chodząc na wiele przesłuchań słyszała, że ma piękną twarz, ale powinna trochę chudnąć, wtedy jej kariera na pewno się rozwinie. Kiedy w 2009 roku Rosie wystąpiła o rozwód, jeszcze tego samego roku wzięła udział w wyborach Miss America, gdzie została okrzyknięta objawieniem. To wydarzenie spowodowało, że propozycje od agencji modelek plus size docierały do kobiety z każdej strony.

Mimo że kobieta była powszechnie chwalona za swój wygląd i wkrótce Rosie postanowiła zawalczyć o swój wygląd i swoje zdrowie. By schudnąć, zaczęła zdrowo się odżywiać, uprawiać sport i ćwiczyć regularnie. Kiedy pewnego dnia Rosie weszła na wagę z radością stwierdziła, że ogółem udało jej się schudnąć aż 100 kilogramów. Taka metamorfoza nie mogła przejść niezauważona — i kobieta wrzuciła swoje zdjęcie przed i po na Instagram:

– Jestem wdzięczna za miłość i wsparcie płynące z całego świata. Dziękuję za podzielenie się moją historią i za wszystkie wiadomości. Ważne jest, aby dokonywać wyborów, które pasują do twoich wartości i wypływają z miłości do siebie … Jestem czymś znacznie więcej niż tylko rozmiarem! – napisała modelka pod zdjęciem.

Ku swojemu zdziwieniu zauważyła, że osoby, które do tej pory ją wspierały, po tym jak schudła, piszą soczyste, negatywne komentarze. Niektórym osobom nie podobało się, że modelka plus size postanowiła schudnąć, bo to właśnie duże kształty są znakiem rozpoznawczym tego typu modelek. Rosie przyznała w wywiadzie dla portalu revelist.com, że tego typu komenarze bardzo ją smucą, bo ona nigdy nie chciała być chuda, chciała po prostu dobrze czuć się w swoim ciele.

Rosie Mercado nie poddała się i dalej dba o siebie. Dostała nawet swój własny program w telewizji. Jest szczęśliwa i komentarze hejterów zdają się nie mieć na nią żadnego wpływu.

Myślicie, że modelka, która tak schudła wygląda ładnie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Oczekują od każdego gościa 5000 zł. Poinformowali o tym w weselnym zaproszeniu
  2. 5 typów facetów, którzy złamią ci SERCE! Lepiej ich unikać
  3. 5 rzeczy, które powodują, że twoje życie jest cięższe, niż powinno

źródło: popularne.pl, revelist.com