Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kobieta zamarła ze strachu, kiedy zobaczyła, co płynie w jej kierunku. „Miała ludzką twarz”, porażające nagranie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 10.06.2021 10:50

Kobieta zamarła ze strachu, kiedy zobaczyła, co płynie w jej kierunku. „Miała ludzką twarz”, porażające nagranie

ryba
Screenshot ugotowani.tv, YouTube

Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy odpoczywając nad brzegiem jeziora, dostrzegła, co właśnie płynie w jej kierunku. Dziwna ryba przeraziła ją swoim wyglądem: „Miała ludzką twarz i płynęła do mnie”.

Ryba z ludzką twarzą? Nagranie, które trafiło do sieci, wywołuje konsternacje u większości internautów, którzy mieli okazję je zobaczyć.

Ryba z ludzką twarzą?

Kobieta, odpoczywając nad brzegiem jeziora, w pewnym momencie doznała szoku. W jej stronę zaczęła płynąć ryba – co jednak nie jest zaskoczeniem, natomiast jej osobliwy wygląd wzbudził w niej skrajne emocje.

Przestraszona, a jednocześnie zaintrygowana postanowiła nagrać tę niecodzienną scenę. Nagranie następnie trafiło do sieci i wywołało wielkie poruszenie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na materiale wideo rzeczywiście widać zbliżającą się do brzegu rybę, której wygląd przypomina ludzką twarz. W informacji przekazywanych w sieci wynika, że podobne incydenty miały mieć miejsce w przeszłości na terenie Tajwanu, czy Wielkiej Brytanii.

Wiele osób twierdzi jednak, że ryba uchwycona na nagraniu to zwykły karp koi, który dziwny wygląd zawdzięcza genom.

The Sun podaje, że podobna rybę złapał student Qiu Xiaohua w 2016 roku na terenie Chin, a dokładnie w Wugang. Młodzieniec zatrzymał ją jednak i pozostawił przy życiu.

Zobacz wideo:

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: YouTube.com/Oneindia News