Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kolejna wielka afera w TVP. Teraz jest gwiazdą "Wiadomości", a wcześniej... Znaleźli nagranie. Szok!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.11.2023 21:20

Kolejna wielka afera w TVP. Teraz jest gwiazdą "Wiadomości", a wcześniej... Znaleźli nagranie. Szok!

Monika Borkowska TVP
Wielka afera, szokujące, kim była gwiazda "Wiadomości" TVP. Fot. kadr z programu "Minęła 9" TVP info

Całą sieć właśnie obiegło zaskakujące porównanie zdjęć, które opublikował pewien czujny internauta. Okazuje się, że nowa gwiazda “Wiadomości” TVP, Monika Borkowska, w przeszłości wystąpiła na jednym z archiwalnych nagrań stacji. Aż trudno uwierzyć, jaki podpis pojawił się wtedy na pasku. 

Internauta odkrył szokującą prawdę o obecnej gwieździe "Wiadomości" TVP

Odkąd w 2015 roku w wyborach parlamentarnych zwyciężyła partia Prawo i Sprawiedliwość, Telewizja Polska stała się stronnicza. Na łamach stacji dochodziło do sytuacji, które wystawiały na szwank dziennikarski obiektywizm. W związku z wynikami wyborów 2023, w których większość mandatów zdobyła koalicja, Polacy mają nadzieję, że TVP zostanie rozliczona.

W oczekiwaniu na wyciągnięcie obiecanych przez nową koalicję konsekwencji w stosunku do stronniczych pracowników TVP, internauci zaczęli przeczesywać internet. Pewna osoba odkryła przy tym niesłychane, archiwalne nagranie, na którym wystąpiła obecna gwiazda “Wiadomości”, Monika Borkowska. Ciężko uwierzyć, w jaką aferę jest zamieszana!

Pilne informacje ws. zwolnienia Danuty Holeckiej z TVP! Jest oficjalny komunikat Łamiące wieści. Dziennikarz TVP zmarł nagle. Brał udział w śledztwie, którym żyła cała Polska

Dziennikarka TVP już kiedyś wystąpiła na łamach "Wiadomości"

Od wczoraj na popularności zyskał zaskakujący post, który pewien internauta opublikował na łamach platformy X (dawniej Twitter). Osoba ta odkryła, że na jednym z archiwalnych wydań “Wiadomości” TVP z 2019 roku wystąpiła osoba, która jest obecnie bardzo dobrze znana w mediach. Monika Borkowska jest dziś pracowniczką TVP1 oraz TVP Info, jednak jeszcze 4 lata temu dała się poznać na łamach programu jako “przypadkowy przechodzień”, a w tym przypadku — mieszkanka Skierniewic.

Temat osób, które występują na łamach serwisów informacyjnych TVP jako “przypadkowi przechodnie”, od lat do czerwoności rozgrzewa opinię publiczną. Internauci już nie raz wskazali, jak jedna i ta sama osoba była kilkukrotnie przedstawiana jako ktoś zupełnie inny. Jak tym razem skomentowali sprawę?

ZOBACZ TEŻ: Dziennikarka TVP zginęła z rąk własnej córki. Mrożące kulisy zbrodni, w TEN sposób próbowała ukryć ciało

Internauci stanowczo zareagowali na wpadkę TVP

Pewien internauta udowodnił, że obecna gwiazda “Wiadomości TVP” Monika Borkowska już kiedyś wystąpiła w roli “przypadkowego” przechodnia na łamach programu. To nie koniec zaskakujących informacji na temat dziennikarki. Według informacji, które opublikował portal uml.lodz.pl, okazuje się, że kobieta przed laty startowała w wyborach do Rady Miasta Skierniewice z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

Internauci nie pozostawili tych rewelacji bez komentarza. Wiele osób skomentowało post, nie gryząc się przy tym w język. 

  • Powiedzcie, że to żart, proszę...
  • Czemu mnie to nie dziwi?
  • Apolityczna dziennikarka startująca z list PiS – czytamy w komentarzach.
Tagi: tvp