Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Koleżanki z TVN-u w szoku na widok odważnej stylizacji Moniki Olejnik. Naprawdę tak pokazała się w Cannes
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.05.2023 13:17

Koleżanki z TVN-u w szoku na widok odważnej stylizacji Moniki Olejnik. Naprawdę tak pokazała się w Cannes

Monika Olejnik
instagram.com/monikaolejnik_official

Monika Olejnik zadała szyku podczas trwającego w Cannes festiwalu filmowego. Polska gwiazda pokazała się w wyjątkowej i bardzo odważnej kreacji. Jej koleżanki z TVN-u nie mogły wyjść z podziwu.

Na czerwonym dywanie błyszczały nie tylko największe gwiazdy światowego kina, ale również sama Monika Olejnik, która jako miłośniczka filmu świetnie odnalazła się na festiwalu.

Monika Olejnik w Cannes

W Cannes trwa jedno z największych świąt kina. Prestiżowy festiwal, podczas którego promowane są największe kinowe widowiska, ale i artystyczne projekty, przyciąga corocznie gwiazdy i dziennikarzy z całego świata.

Tegoroczną edycję swoją obecnością zaszczyciła również Monika Olejnik, która na swoim Instagramie opisała dzieła, które miała okazję obejrzeć. Prowadząca “Kropki nad i” była zachwycona.

Przyczyna śmierci Kacpra Tekielego. "Szanse na przeżycie bliskie zeru", media dotarły do wstrząsających informacji

Monika Olejnik bryluje w Cannes

- Fantastycznie został przyjęty film „Strefa interesów” Jonathana Glazera z polskimi akcentami: zdjęcia Łukasz Żal, kostiumy Małgorzata Karpiuk, charakteryzacja Waldemar Pokromski i teraz proszę o owacje: wybitna polska producentka Ewa Puszczyńska. To dzieło ma szanse na Złotą Palmę - deklarowała Monika Olejnik.

W Cannes nie wypada oczywiście pojawić się w byle czym. Dziennikarka postawiła więc na naprawdę wyjątkową sukienkę. Wzrok przykuwa zwłaszcza niezwykle długi dekolt, sięgający aż do jej pępka.

Koleżanki z TVN zachwycone Moniką Olejnik

Pod opublikowanym w mediach społecznościowych Moniki Olejnik nagraniem, na którym zobaczyć możemy, jak gwiazda prezentuje się w swojej kreacji, pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów.

Ciepłych słów nie żałowały gwieździe również koleżanki z TVN-u. “Wow!” napisała Anna Kalczyńska, natomiast Anita Werner zamieściła pod postem komentarz, w którym pojawiła się emotikonka z ogniem i gwiazdką.

Zobacz zdjęcia:

Monika Olejnik 1.png
fot. instagram.com/monikaolejnik_official
Monika Olejnik 2.png
fot. instagram.com/monikaolejnik_official
Monika Olejnik 3.png
fot. instagram.com/monikaolejnik_official