Rozrywka.Lelum.pl

Instagram.com / izamalysz

Koło Fortuny. Iza Krzan zrobiła MOONWALK na szpilkach! [WIDEO]

1 Września 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

We wspomnianym odcinku Koła Fortuny uczestnicy zgadywali frazę mającą związek z Michaelem Jacksonem. Izabella Krzan wczuła się w klimat lecącej z głośników piosenki króla popu i zaczęła swój moonwalk w szpilkach. Imponujące?

Koło Fortuny, moonwalk w szpilkach?

Do tego imponującego przedstawienia doszło w ostatnim odcinku Koła Fortuny. Uczestnicy musieli odgadnąć frazę „Ikona muzyki pop — Michael Jackson„. Kiedy uczestniczka programu prawidłowo odgadła zdanie o amerykańskim piosenkarzu, z głośników zaczęła lecieć piosenka Michaela Jacksona. Wtedy ubrana na wzór Michaela Jacksona Izabella Krzan zaczęła w rytm muzyki tańczyć moonwalk. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta miała na sobie wysokie szpilki. Do tego niesamowitego tańca dołączył chwilę później prowadzący Koło Fortuny Rafał Brzozowski i sam zaczął naśladować słynny księżycowy chód. Piosenkarz nucił przy tym piosenkę Michaela Jacksona Smooth criminal.

Jesteśmy mile zaskoczeni umiejętnościami Izabelli Krzan — chodzenie w szpilkach może być trudne, a co dopiero moonwalk na kilkucentymetrowym obcasie. Piękna modelka i była Miss Polonia poradziła sobie świetnie. Michael Jackson na pewno przyznałby nam rację.

O programie Koło Fortuny jest coraz głośniej. Pisaliśmy wam niedawno o śmiesznej wpadce, która miała miejsce kilka dni temu na antenie tego programu. Przypominamy, że chodziło o imię Bogusława Lindy — uczestnicy nie mogli odgadnąć czy chodzi o Bronisława, czy Bolesława Lindę. Na szczęście ostatecznie odgadli właściwe imię największego twardziela w polskim kinie akcji i wszystko skończyło się dobrze.

Jak według was poradziła sobie była Miss Polonia wykonując słynny księżycowy krok? Lubicie Koło Fortuny? Umiecie moonwalk?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystkie kobiety są PIĘKNE! Zgadzacie się?
  2. 7 faktów, z filmów Disneya, o których nie miałeś pojęcia
  3. Postacie z kreskówek. Jak wyglądałyby w prawdziwym świecie?

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz
Czytaj więcej >

Programy

Milionerzy: Przy pytaniu za 500 zł zużył aż dwa koła. Widzowie łapali się za głowę, "wystarczyło pomyśleć"
Czytaj więcej >

Programy

Cudne wieści o małżeństwie Waldka z "Rolnicy. Podlasie". Niemiłe, co zrobił Andrzej z Plutycz
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]