Rozrywka.Lelum.pl

Fot. ztm.waw.pl

Nie rób TYCH rzeczy w komunikacji miejskiej. Znacie to?

14 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Komunikacja miejska jest jednym z najpopularniejszych środków transportu. Podróżując metrem, tramwajem czy autobusem nie trudno uniknąć irytujących współpasażerów.

Komunikacja miejska jest jednym z najpopularniejszych środków transportu. Podróżując metrem, tramwajem czy autobusem nie trudno uniknąć irytujących współpasażerów.

Znamy typy tych najbardziej denerwujących osób, które codzienne spotykamy jeżdżąc komunikacją miejską. Jesteście ich ciekawi?

Komunikacja miejska — czego w niej nie robić? Typy pasażerów

  1. Włóczykij — plecak nie przeszkadza, jeśli stoi przy nogach lub na naszych kolanach, ale ten typ pasażera nie jest w stanie rozstać się ze swoim plecakiem, więc nosi go dumnie na plecach przez całą drogę. Zastanawia nas czy trzyma on w nim zapasy na dwa lata, czy swoje ego. Niemniej jednak podróżowanie z plecakiem sąsiada dotykającym naszej twarzy nie jest najprzyjemniejszą rzeczą.
  2. Ochroniarz — komunikacja miejska ma to do siebie, że niestety nie zawsze można rozsiąść się wygodnie na wolnym miejscu i rozkoszować się podróżą. Walka o stołki w komunikacji miejskiej jest niemal sportem, ale dla tego typu pasażera nie ma ona żadnego znaczenia. Zdaje się on nie dostrzegać miejsc wolnych, nawet jeśli prezentuje się ono kilka centymetrów od niego. Niczym ochroniarz blokuje wolne miejsce nie pozwalając innym na nim usiąść.
  3. Drzewo – ten typ pasażera, który uwielbia zapuszczać korzenie w przejściu — najwyraźniej gleba jest tam najżyźniejsza, no i dostęp do powietrza najlepszy. Kwitnie tak przez całą drogę, niestety owoce z tego drzewa nie są słodkie.
  4. Cementowe nogi — ten osobnik to najczarniejsza osobistość, jaką widziała komunikacja miejska. Jak już usiądzie, to nawet konie nie są w stanie go z niego ruszyć. Jest niewzruszony na ciche pochrząkiwania staruszek i kwilenie niemowląt. Brutal.

Komunikacja miejska dostarcza codziennie wielu doznań. Jesteśmy niemal pewni, że te typy pasażerów są wam doskonale znane. W naszej redakcji każdy spotkał w metrze czy autobusie jedną z takich osób. Co myślicie o tych typach? Czy spotkaliście się z kimś takim?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdjęcia z młodości Pameli Anderson. Zachwycająca?
  2. Filip Chajzer zjadł puszkę psiej karmy w „Dzień Dobry TVN”. Zwariował?
  3. Doda BARDZO schudła. Fani są zaniepokojeni

źródło: papilot.pl

Tagi:

Barbara Ruppel

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

Kobieta miesiącami okradała grób dziecka. Policja ją ujęła i podała szczegóły sprawy

Czytaj więcej >

Nowości

Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Barbara Ślizowska. W jej dorobku znajduje się wiele medali

Czytaj więcej >

Nowości

Błędna diagnoza lekarzy. Małej dziewczynce amputowano ręce i nogi

Czytaj więcej >

Nowości

Atak zimy w Polsce. Niepokojąca prognoza pogody

Czytaj więcej >

Nowości

Promocja na mleko i masło w Biedronce. Warto kupić, póki można sporo zaoszczędzić

Czytaj więcej >