Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Koniec małżeństwa, plotki okazały się prawdą. Fani "Chłopaków do wzięcia" w szoku, Zuzia i Robert nie są już razem

11 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Na jaw wyszły zaskakujące informacje na temat związku uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Plotki o rozstaniu Roberta "Tancerza" i Zuzi okazały się prawdą. Wiadomo, na kiedy zaplanowano rozwód.

Fani do końca nie wierzyli w medialne doniesienia na temat zakończenia relacji uwielbianej pary uczestników reality show. Teraz jednak głos w sprawie zabrała sama Zuzia, która potwierdziła smutne wieści.

"Chłopaki do wzięcia": Gorące uczucie Tancerza i Zuzi

Robert “Tancerz” Uziel i Zuzia byli jedną z ulubionych par z programu “Chłopaki do wzięcia”. Telewidzowie pokochali sympatyczną dziewczynę, która odmieniła życie uczestnika reality show i rozkochała go w sobie bez pamięci. Para szybko zaczęła planować wspólną przyszłość, a nawet wzięła ślub. 

Przez długi czas wydawało się, że między uczestnikami kultowego show Polsatu wszystko gra. W sieci pojawiły się nawet romantyczne zdjęcia ze wspólnych rajskich wakacji. Teraz jednak na jaw wyszła smutna prawda na temat relacji “zakochanych”.

Rolnicy. Podlasie

Pilna prośba o pomoc. "Rolnicy. Podlasie" przekazali, do czego doszło. "Coś z jej zdrowiem jest nie tak"

CZYTAJ DALEJ

"Chłopaki do wzięcia": Tancerz i Zuzia nie są już razem

Od pewnego momentu w sieci zaczęły pojawiać się plotki na temat rzekomego rozstania uczestników. Fani przez długi czas zastanawiali się, czy medialne doniesienia mogą być prawdziwe. Teraz z pomocą przyszła sama Zuzia, która niestety potwierdziła smutne wieści o rozstaniu.

Uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia” zorganizowała specjalny live na swoim profilu na Instagramie, podczas którego potwierdziła informacje, których obawiali sie fani małżeństwa.

-Tak naprawdę, tak szczerze mówiąc, no to nie jesteśmy razem już. Nie mamy rozwodu, ale nie jesteśmy razem. To nie było tak jednostronnie, to z dwóch stron poszło. Po prostu wyjechałam i tak dalej, no i to wszystko się rozeszło - powiedziała podczas nagrania Zuzanna Uziel.

"Chłopaki do wzięcia": Kiedy rozwód Zuzi i Roberta?

Na razie nie zamierzają podawać konkretnych informacji na temat terminu rozwodu. Co ciekawe, wygląda na to, że niektórzy fani cieszą się z nagłego rozstania pary znanej z programu “Chłopaki do wzięcia”. 

Ich zdaniem Tancerz od początku wykorzystywał swoją ukochaną i korzystał z pieniędzy, które Zuzia zarobiła w Niemczech. Część z internautów otwarcie twierdzi, że mężczyzna był utrzymankiem swojej żony.

-Czekałam z niecierpliwością na takie informacje. Zdecydowanie decyzja o ślubie zbyt szybka a sposób życia Roberta ma wiele do życzenia... Pieniążki niestety nie lecą same do rączki. Życzę wszystkiego dobrego Zuziu 

-No i bardzo dobrze. Stać Cię kochana na kogoś wartościowego 

-Kto to widział, żeby kobieta jeździła za granicę a mąż- który ma ręce i nogi ,siedział w domu.i tylko skutera czyścił codziennie… I tańczył nad jeziorem - czytamy komentarze fanów pod wyznaniem Zuzi.

 

 

chleb, Biedronka

Kupiła najtańszy chleb w Biedronce i zamarła. Oto co zobaczyła, po przeczytaniu składu, wiele osób w szoku

CZYTAJ DALEJ
duchowny

Polacy wstrzymali oddech. Duchowny zabił duchownego, porażające kulisy obiegają kraj

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

chłopaki do wzięcia

Podobne artykuły

Programy

"Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!
Czytaj więcej >

Programy

Pytanie na śniadanie: Odważna odzywka do Tomaszewskiej. Zareagowała natychmiast, w tym momencie wyciszyli jej mikrofon
Czytaj więcej >

Programy

Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć
Czytaj więcej >

Programy

"Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]