Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 09.04.2022 19:02

Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat

Maciej Dowbor
Pawel Wodzynski/East News

Do sieci trafiło poruszające zdjęcie Joanny Koroniewskiej ze szpitala, obok klęczy Maciej Dowbor. Aktorka na Instagramie zamieściła również bardzo osobisty wpis.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od wielu lat są szczęśliwym i zgranym małżeństwem. Często pojawiają się wspólnie na galach i w różnych programach, a także prowadzą wspólnie konto na Instagramie, gdzie między innymi prowadzą rozmowy na żywo z innymi gwiazdami.

Koroniewska opublikowała poruszające zdjęcie sprzed lat

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Widać na nim leżącą na łóżku aktorkę i klęczącego obok męża, Macieja Dowbora. Para wtedy starała się o kolejne dziecko, na zdjęciu widzimy aktorkę w zaawansowanej ciąży.

– Udało nam się stworzyć fajną, zżytą rodzinę, nawet jeśli czasem między nami zgrzyta i iskrzy! […] Ale żeby ta rodzina była kompletna, wymagało to od nas wielkiej walki! – dodała pod opublikowanym zdjęciem aktorka.

TTBZ

Ciąża Joanny Koroniewskiej była zagrożona, aktorka wyznała, że musiała leżeć praktycznie 9 miesięcy, jednak wszystko dobrze się skończyło.

Rodzina Dowborów

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku. Para ma dwie córki: trzynastoletnią Janinę i czteroletnią Helenę. Mimo sporej różnicy wieku, dziewczynki świetnie się między sobą dogadują.

Walka o drugie dziecko związana była z ogromnym wysiłkiem. Aktorka w ciągu pięciu lat poroniła kilka ciąż. Podzieliła się intymnymi zwierzeniami zarówno z fanami, jak i prasą. Dziś jednak na profilach Dowbora i Koroniewskiej, możemy obserwować wiele kadrów ze wspólnie spędzonych z rodziną chwil. Oby było ich jeszcze więcej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu
2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął
3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Źródło: instagram.pl