Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kosmiczna nerwówka u Edwarda Miszczaka? Donoszą o przykrych wieściach z Polsatu, ludzie już nie wytrzymali
Michał Fitz
Michał Fitz 02.10.2023 14:30

Kosmiczna nerwówka u Edwarda Miszczaka? Donoszą o przykrych wieściach z Polsatu, ludzie już nie wytrzymali

Edward Miszczak
fot. KAPiF; Edward Miszczak wprowadził złe zmiany?

Edward Miszczak od początku tego roku jest dyrektorem programowym Polsatu. Od początku postanowił rządzić całkowicie po swojemu, dlatego wprowadził istotne zmiany w najpopularniejszych programach stacji. Póki co wyniki sugerują, że wyszedł na tym źle.

Zmiany Edwarda Miszczaka

Co w takim razie zmienił Edward Miszczak? Przede wszystkim podziękował Katarzynie Dowbor, która przez aż 20 edycji prowadziła program “Nasz nowy dom”. Zdaniem wielu to właśnie ona sprawiała, że show jest tak chętnie oglądane, ale mimo to nowy dyrektor zastąpił ją Elą Romanowską.

Do sporych zmian doprowadził także w innym, flagowym programie stacji. Z show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zniknęła Katarzyna Skrzynecka, a wraz z nią w geście solidarności doszedł Piotr Gąsowski. Później podziękowano także wieloletniemu choreografowi, Krzysztofowi Adamskiemu.

Kolejna gwiazda Polsatu ODCHODZI. Miszczak zdecydował się na gest. Tak samo było z Dowbor

Edward Miszczak mierzy się ze spadkiem oglądalności

Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że zanotowano spory spadek oglądalności w programie “Nasz nowy dom”. Jak podają “Wirtualne media”, liczba widzów spadła względem zeszłego roku aż o 250 tysięcy! To prawdopodobnie efekt bojkotu show. Fani odgrażali się bowiem, że bez Katarzyny Dowbor nie będą programu oglądać.

Teraz serwis “Press” podał także wyniki oglądalności dotyczące drugiego z programów, którego dotknęły spore zmiany. Jak się okazuje, tam porównanie z ubiegłym rokiem wypada jeszcze gorzej! Średnio nowe odcinki programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ogląda o 400 tysięcy widzów mniej.

Jak Edward Miszczak reaguje na słabe wyniki

Edward Miszczak jest szalenie doświadczony, jeśli chodzi o tworzenie programów telewizyjnych. Jak dowiedział się “Pudelek”, właśnie dlatego ma niespecjalnie przejmować się słabszymi wynikami z początku jesiennej ramówki.

Wyznaje bowiem zasadę, że tworzenie telewizji to nie sprint, a maraton. Kto wie, może faktycznie okaże się, że to tylko chwilowe spadki i to właśnie Miszczak będzie się śmiał ostatni?

miszczak polsat.png
Edward Miszczak w trakcie przedstawiania jesiennej ramówki Polsatu
fot. KAPiF

Źródło: Super Express/ Pudelek/ Press/ Wirtualne Media