Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ile odcinków ma ,,Kozacka miłość”? Odpowiadamy, gdzie oglądać i co się wydarzy
Karol Osiński
Karol Osiński 02.03.2021 19:51

Ile odcinków ma ,,Kozacka miłość”? Odpowiadamy, gdzie oglądać i co się wydarzy

kozacka miłość
fot. kadr z serialu ,,Kozacka miłość”

Ile odcinków ma Kozacka miłość? Wiele osób zadaje sobie to pytanie, dlatego spieszymy z pomocą. Emitowany w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 serial liczy 270 epizodów. Na anteny Telewizji Polskiej wszedł 30 listopada minionego roku. Nadchodzący 65. odcinek będzie bardzo ciekawy. Wiemy, co się wydarzy.

Serial Kozacka miłość stał się prawdziwym hitem polskiej telewizji. Każdy odcinek ogląda wiele Polaków i wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja nie ulegnie zmianie. Co wydarzy się w najbliższym odcinku?

Ile odcinków ma Kozacka miłość?

Kozacka miłość ma 270 odcinków, jednak dotychczas wyemitowanych zostało 64. Jest serialem produkcji rosyjsko-ukraińskiej, a jego akcja rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku, na jednej z ukraińskich prowincji. Opowiada historię miłości, która stawia czoła każdej przeciwności losu i przeskakuje wszystkie bariery trudu.

Jego główną bohaterką, jest młoda Marysia Sotnyk, która dorasta w rodzinie zamożnego Kozaka. Mężczyzna darzy ją ogromną, troskliwą i ojcowską miłością. Serial jest przepełniony niespodziewanymi zwrotami akcji, wieloma burzliwymi romansami i zdradami.

Początek serialu zaczął się dramatycznie. Podczas jednej z przejażdżek bryczką doszło do wypadku, w którym brała udział Marysia. Z opresji uratował ją szlachcic Stepan Gruszin, który przybył do jej rodzinnej wsi. Niedługo po tym okazało się, że bohaterka darzy go ogromnym uczuciem i robi wszystko, by ten został jej mężem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na jej nieszczęście młodzieniec zakochany, jest do szaleństwa w Alenie, z która planuje potajemny ślub i wspólne życie. Niestety spotkało ich wiele przykrego, do tego stopnia, że po przybyciu na wieś Stepan musiał przedstawić swoją ukochaną, jako swoją siostrę.

Kozacka miłość odcinek 65.

Najbliższy odcinek Kozackiej miłości będzie równie emocjonujący, jak wszystkie poprzednie. Akcja nabiera rozpędu i dzieje się w nim coraz więcej. Streszczenie nadchodzącego odcinka dokładnie przedstawił portal radiozet.pl:

Marysia jest przekonana, że dzięki pomocy Serafima mogłaby sprawić, że mąż do niej wróci. Sęk tkwi w tym, że uzdrowiciel odmawia jej pomocy. Co więcej – gdy Stepan pojawia się w domu żony, dochodzi do szarpaniny. Bogdan, widząc poranioną dziewczynę, poprzysięga zemstę na rywaluczytamy.

Na tym nie koniec emocji. Sprawy dojdą tak daleko, że zazdrosna kobieta wyrzuci swojego ukochanego z domu. Wszystko za sprawą głównej bohaterki serialu, czyli Marysi.

W tym samym czasie zazdrosna Luba wyrzuca mężczyznę z domu. Rozpacza przy tym, że jej wybranek wciąż kocha Marysię. Olga chce, by Ilja był szczęśliwy. Prosi Nikołę, by sprowadził Alonę, w której brat od dawna jest zakochany dodaje radiozet.pl.

Oglądacie Kozacką miłość?

Zobacz zdjęcia:

kozacka miłość

W serialu Kozacka miłość akcja nabiera rozpędu.

kozacka miłość

W 65. odcinku serialu na telewidzów czekają niezapomniane wrażenia i emocje.

kozacka miłość

Każdy odcinek możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 na antenie TVP 2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl, eska.pl