Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Koniec ”Królowych życia”? Bardzo smutne słowa Dagmary Kaźmierskiej
Angelika Bielska
Angelika Bielska 15.06.2020 16:43

Koniec ”Królowych życia”? Bardzo smutne słowa Dagmary Kaźmierskiej

królowe życia
fot. fragment programu „Królowe życia”, TTV

Dagmara Kaźmierska nie ma ostatnio dobrej passy, a bieżący rok w jej życiu na pewno nie należy do udanych. Wszystko zaczęło się od pamiętnego wypadku. Wówczas gwiazda borykała się także z innymi, osobistymi problemami. Na domiar złego media nie oszczędzały gwiazdy, wywlekając na światło dzienne niewygodne fakty z jej przeszłości. Czy tym razem Dagmara miała już dość?

Królowe życia wciąż dostarczają nam dużej dawki emocji. Dziś stało się to za sprawą bardzo smutnego wyznania, na jakie zdobyła się jedna z ulubionych uczestniczek programu – Dagmara Kaźmierska. Liczne grono jej fanów czuje się zaniepokojone drastycznym wyznaniem Królowej. Czy Daga ma w planach odejść z programu TTV?

Dagmara Kaźmierska z programu Królowe życia

Portal wp.pl opublikował rozmowę z gwiazdą. Podczas wywiadu padło typowe pytanie, dotyczące radzenia sobie ze sławą. Pytanie nikogo nie zaskoczyło, inaczej już było w przypadku odpowiedzi Dagmary – była ona bardzo niespodziewana.

Jak się okazuje, gwiazda poczuła się szczerze przestraszona, w momencie, w którym fakty z jej życia osobistego i przeszłości, wyciekły do mediów. Chodziło o odbyty przez nią wyrok, za stręczycielstwo i prowadzoną niegdyś agencję towarzyską. Wówczas gwiazda spotkała się z groźbami i falą hejtu. Ta sytuacja bardzo odbiła się na psychice Dagmary.

  1. Piorunująca przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała, co stanie się z Polską, niesamowite
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Wypłynęły najnowsze informacje o bonie 500 plus na wakacje. Podano prawdopodobny termin wypłat

Zrezygnowana Królowa życia

Człowiek jest odporny do pewnego momentu. To nie jest fajne, jak czytasz, o sobie, wiesz… – mówiła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z WP.

Gwiazda dodała także, że przez myśl przyszła jej… rezygnacji z programu TTV. Po tych słowach pojawiło się sporo znaków zapytania, dotyczących przyszłości Dagmary. Ta z kolei nigdy nie ukrywała, że priorytetem jest jej rodzina, a przede wszystkim syn i komfort psychiczny, a nie udział w programie Królowe życia.

Po takich słowach fani czują się zaniepokojeni, zastanawiając się, czy w przyszłości zobaczymy gwiazdę w programie TTV, który mocno ingeruje w jej życie prywatne. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że hejt związany z gwiazdą wciąż nie milknie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Program Królowe życia przyniósł Dagmarze sławę.

Królowe życia

Dagmara pokazała w nim swoje życie prywatne.

Królowe życia

Program jednak obnażył jej prywatność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widzieliście już rachunek za rybę nad Bałtykiem? Nieludzka cena za małe danie jest zaledwie wierzchołkiem góry lodowej
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Aleksandra Kwaśniewska z tatą pokazuje się rzadko, teraz zrobiła niespodziewany wyjątek. Były prezydent zmienił się nie do poznania
  4. Zdjęcie z dzieciństwa Doroty Szelągowskiej odbiera mowę. Nijak nie przypomina samej siebie
  5. Smutne wiadomości z rana, nie żyje kultowy muzyk. Świat stracił dziś ogromny talent
  6. Położna zobaczyła noworodka tuż po porodzie i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Dziecko przyszło na świat z dodatkowym elementem

źródło: newcafe.pl