Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kryzys w związku? 6 oznak, że jest naprawdę źle
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.09.2018 15:01

Kryzys w związku? 6 oznak, że jest naprawdę źle

kryzys w związku
unsplash.com Sydney Sims

Kryzys w związku może prowadzić do rozstania. Jeśli czujesz, że coś między Wami się popsuło, chodzisz przygnębiona, a Twój partner w ogóle nie zwraca na Ciebie uwagi to znak, że czarne chmury wiszą nad Waszym związkiem! Sprawdź, jak możesz rozpoznać kryzys i czy jest już za późno, żeby cokolwiek naprawić?

Kryzys w związku często jest jego nieodłącznym elementem. Odnosisz wrażenie, że partner kompletnie się Tobą nie interesuje, a kiedy zwróci na Ciebie uwagę to tylko po to, żeby Cię skrytykować? Uważaj! Dzieli Was tylko parę kroków od rozstania! Sprawdź, jakie są oznaki kryzysu w związku i czy grozi Wam pożegnanie?

Kryzys w związku, jak go rozpoznać?

Już od dłuższego czasu widzisz, że coś jest nie tak. Twój partner krytykuje każdy Twój ruch, a co gorsza, Twój wygląd! Jeśli po nieprzychylnej opinii partnera na temat Twojego wyglądu od razu biegniesz do łazienki pomalować się i przebrać, popełniasz ogromny błąd! Zastanów się, co w przyszłości będzie krytykować Twoja druga połówka.

Jeśli czujesz się zażenowana przy znajomych, bo Twój facet źle się o Tobie wypowiada, albo głośno mówi o Twoich wadach, zwiewaj jak najszybciej. Nie tak zachowuje się kochający mężczyzna. Tak zachowuje się jedynie facet, który nie ma szacunku do innych.

Dostałaś podwyżkę w pracy, Twoja siostra się zaręczyła albo po prostu spotkało Cię coś zabawnego, czym chcesz się podzielić ze swoją drugą połówką? Opowiadasz mu o wszystkim, ale odnosisz wrażenie, że mówisz do ściany? Jeśli faceta nie interesują Twoje opowieści, musisz się poważnie zastanowić, czy w ogóle Ty go interesujesz.

Wyobraźmy sobie, że w Twoim życiu wydarzyło się coś strasznego. Jesteś zalana łzami, a Twój partner jedynie wzdycha i wzrusza ramionami? Krytykuje Cię, że płaczesz i każe Ci się ogarnąć? Takie zachowanie świadczy o tym, że Twój facet w ogóle nie liczy się z Twoimi uczuciami.

Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz kochałaś się ze swoim facetem? Powiedzmy sobie szczerze, seks jest ważną i nieodłączną częścią związku. Jeśli Twój partner ciągle wymyśla przeróżne wymówki i mówi, że nie ma ochoty na igraszki, musisz uważać! To może oznaczać, że Twój partner nie chce dłużej podtrzymywać intymnej więzi między Wami!

Kochający facet to troskliwy facet, zapamiętaj! Jeśli nie czujesz się przy swoim partnerze bezpieczna, warto się temu przyjrzeć. Odpowiedz sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujesz partnera, którego nie interesuje, o której godzinie wrócisz z imprezy i czy w ogóle z niej wrócisz!

Zastanów się, czy gra jest warta świeczki. Jeśli jesteś ze swoim partnerem tylko dlatego, że to kwestia przyzwyczajenia albo nie chcesz być samotna, musisz zdecydować i wybrać pomiędzy szczęściem a tym, co masz teraz.

Po czym jeszcze można rozpoznać kryzys w związku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje piesek Kory. Zmarła miesiąc po piosenkarce
  2. Anna Lewandowska pokazała się w jesienniej stylizacji. Fanki oszalały! Wiemy, ile kosztuje
  3. Kate Middleton używa wypełniaczy? Zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

źródła: polki.pl