Rozrywka.Lelum.pl

Fot: pixabay.com

Kryzysowe narzeczone. Typy kobiet, którym faceci nigdy się nie oświadczą

13 Sierpnia 2018

Autor tekstu:

Barbara Ruppel

Wiele kobiet marzy o pięknym pierścionku, białej sukni i wzruszającej przysiędze przed ołtarzem. Są jednak typy kobiet, które, choćby świat się palił i walił, nie są materiałem na żonę. Czy macie się czego bać? Sprawdźmy!

Wiele kobiet marzy o pięknym pierścionku, białej sukni i wzruszającej przysiędze przed ołtarzem. Są jednak typy kobiet, które, choćby świat się palił i walił, nie są materiałem na żonę. Czy macie się czego bać? Sprawdźmy!

Niektórzy faceci, zanim padną na kolana, wyciągną pudełeczko z pierścionkiem i zadadzą to jakże wyczekiwane pytanie — muszą dobrze się zastanowić, ponieważ te typy kobiet, o których opowiemy poniżej, raczej nie sprawdzą się w roli żon.

Z jakimi kobietami nie chcą wiązać się faceci?

Te typy kobiet, które będą śpiewać „Single Ladies” dłużej niż to wypada, to kobiety, które wszystko wiedzą najlepiej. Mają wysokie wymagania w stosunku do związku i mężczyzny, z którym są związane. Wszystko w ich facecie musi być idealne, od jego wyglądu, aż po zarobki. Są bardzo zaborcze i nie łatwo ich zadowolić. Z takimi księżniczką żaden nie wytrzyma długo.

Typy kobiet, na które raczej nie czeka ślubny kobierzec można określić mianem ofiary lub bardziej poetycko – mimozy. Takie kobiety niczego nie potrzebują, wystarczy im, że ich facet jest obok… że w ogóle JEST. Cieszą się z byle komplementów i wydaje im się, że jeśli nie będą niczego wymagać, ani o nic prosić, mężczyzna w ich życiu domyśli się, czego pragnią. Ale przecież wszyscy wiemy, że domysły nie są najlepszą cechą mężczyzn.

Jakie typy kobiet odstraszają facetów?

Typy kobiet, które odstraszają facetów najbardziej to niewątpliwie desperatki. One urodziły się, by wziąć ślub. Od małego wyprawiały wesela swoim lalkom Barbie. Z determinacją kobiet z brazylijskich telenowel, nie ustaną, dopóki nie wyjdzie za mąż, choćby miała faceta zaciągnąć przed ołtarz siłą.

Są i sierotki Marysie, które nie wiedzą nic o życiu. Takie typy kobiet z łatwością przypalają wodę na herbatę. Sprzątanie jest dla nich obcą czynnością, jedynym daniem, jakie potrafią przygotować to makaron (choć ten czasem też rozgotują). A wy, co myślicie o tych typach? Zgadzacie się z nimi?

ZOBACZ TEŻ
  1. Polacy starzeją się najszybciej w Europie. Dlaczego?
  2. Słowa Kory poruszają: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”
  3. Masz erotyczne sny? Znamy ich znaczenie

źródło: papilot.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy
Czytaj więcej >

Nowości

Ciężarna Roksana z "Rolnik szuka żony" w szpitalu. Jeden szczegół od razu zaszokował jej fanów
Czytaj więcej >

Nowości

Katarzyna Dowbor wyprowadzona z równowagi, aż zgłosiła rodzinę z programu. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Nowości

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Czytaj więcej >

Nowości

"Pytanie na śniadanie": Najlepszy sposób na cienie pod oczami. Po słowach ekspertki Tomaszewska aż krzyknęła
Czytaj więcej >

Nowości

Po wizycie u lekarza Małgorzata Tomaszewska podjęła radykalną decyzję. Wraz z synem przeszła na dietę
Czytaj więcej >
Barbara Ruppel

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]