Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Krzysztof Ibisz w żałobie, nagłe wieści wywołują rozpacz. "W głębokim bólu i smutku"
Michał Fitz
Michał Fitz 30.09.2023 10:43

Krzysztof Ibisz w żałobie, nagłe wieści wywołują rozpacz. "W głębokim bólu i smutku"

Krzysztof Ibisz
fot. KAPiF; Krzysztof Ibisz w żałobie

Krzysztof Ibisz jest znany ze swojego pozytywnego nastawienia. Niemal za każdym razem na jego twarzy widnieje szeroki uśmiech. Niestety, teraz prezenter absolutnie nie ma powodów do radości, ponieważ odeszła ważna dla niego osoba.

Krzysztof Ibisz w żałobie

Jak się dowiadujemy, zmarła Ewa Gawrońska-Ibisz, która przez wiele lat była macochą prezentera. To druga żona jego ojca Władysława, który też już niestety nie żyje od 4 lat. W nekrologu napisano zresztą, że kobieta teraz dołączy do swojego ukochanego męża.

Jak czytamy we wspomnianym wyżej komunikacie, Ewa Gawrońska-Ibisz była pracownikiem Instytutu Technologii Elektrycznej PAN. Uczyła także matematyki, a prywatnie była melomanką.

Mama Krzysztofa Ibisza została gwiazdą memu. Prezenter skomentował

Krzysztof Ibisz - rodzina

Krzysztof Ibisz jest synem Władysława i Mirosławy. Syn nie mógł jednak długo nacieszyć się relacją rodziców, bo ci rozwiedli się, gdy ten miał zaledwie 4 lata. Choć został z mamą, dalej utrzymywał dobry kontakt z ojcem i jego nową rodziną. 

Jak wspomina, regularnie ich odwiedzał, bo mieszkali tylko przystanek dalej od niego. Najczęściej składał im wizyty w niedziele tuż po mszy świętej. Jak widać, relacja nie zepsuła się przez lata, skoro prezenter zdecydował się podpisać na nekrologu macochy.

Krzysztof Ibisz w żałobie - kiedy pogrzeb?

W nekrologu poinformowano także o ostatnim pożegnaniu Ewy Gawrońskiej-Ibisz. To odbędzie się już w najbliższy poniedziałek tj. 2 października o godzinie 11.00. Msza zostanie odprawiona w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie.

Następnie zmarła zostanie odprowadzona przez bliskich do grobu. Zostanie złożona na cmentarzu w Wilanowie. To właśnie tam wcześniej pochowano tatę Krzysztofa Ibisza.

nekrolog ibisz.JPG
fot. nekrologi.wyborcza.pl

1. Polka weszła na porodówkę i zamarła. Najgorsze było wprost na przeciw niej

2. Polki masowo popełniły błąd zagrażający ich dziecku.  Dotyczy niemal każdego, trzeba działać szybko