Rozrywka.Lelum.pl

fot. screen / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official / YouTube

Ponura przepowiednia Jackowskiego. Polskie jasnowidz nie ma dobrych wieści

3 Marca 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Krzysztof Jackowski wielokrotnie dzielił się z Polakami wizjami, które było mu dane ujrzeć. Tym razem nie było inaczej, jasnowidz z Człuchowa przekazał, co jego zdaniem zacznie się już kwietniu.

Krzysztof Jackowski wielokrotnie dzielił się z Polakami wizjami, które było mu dane ujrzeć. Tym razem nie było inaczej, jasnowidz z Człuchowa przekazał, co jego zdaniem zacznie się już kwietniu.

Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni mówił o kwestiach ekonomicznych i konfliktach. Jasnowidz przewiduje, że wszystko zacznie się już w kwietniu, jednak apogeum wszystkiego ma nastąpić dopiero w lipcu.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie przewidział to, co miało nastąpić w przyszłości. Kilka jego wizji rzeczywiście się spełniło w całości lub częściowo. Ale warto zaznaczyć, że wiele z nich nigdy nie miało miejsca.

Jasnowidz z Człuchowa opowiada o wizjach, nagrywa je i publikuje na swoim oficjalnym profilu na platformie YouTube. To właśnie tam możemy znaleźć filmy z jego przemyśleniami i przepowiedniami, którymi uraczył Polki i Polaków.

Tym razem wizja Krzysztofa Jackowskiego odnosi się do naszego całego kraju, głównie kwestii ekonomicznych. Jasnowidz przekazał, że:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wszystko zacznie się już w kwietniu

Jak wiadomo, Krzysztof Jackowski o kryzysie w Polsce mówił wielokrotnie. Jedna z jego najsłynniejszych wizji została obwieszczona w 2007 roku, kiedy to ostrzegał przed trudami roku 2008.

Tym razem jasnowidz mówił o tym, co ma zdarzyć się już za ponad miesiąc. Wszystko ma zacząć się już w kwietniu, a przełomowy moment jego zdaniem będzie miał miejsce w lipcu.

To jest dalszy etap tego dziwnego czasu, który zapowiadałem w 2019 roku. Nie twierdzę, że się nie mylę. Jeśli będziecie widzieli, że w kwietniu politycy zaczną mówić o trudnościach, o ekonomii, przygotujcie się na lipiec – tłumaczy Krzysztof Jackowski.

Jego zdaniem nastąpi bliżej nieokreślony dziwny czas, na który sugerował, aby się przygotować.

– podkreślał jasnowidz.

Nie wiemy jednak, jak powinniśmy się przygotować, ani czego się spodziewać. Być może, do tego czasu Krzysztof Jackowski uraczy nas kolejna wizją. Miejmy jednak nadzieję, że niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza się nie spełni, jak to miało miejsce wielokrotnie. Nikt bowiem nie może być pewien tego, co stanie się w przyszłości. Nawet sam Krzysztof Jackowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl, youtube.com

Tagi:

Adrianna Boryń

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Barbara Ślizowska. W jej dorobku znajduje się wiele medali

Czytaj więcej >

Nowości

Błędna diagnoza lekarzy. Małej dziewczynce amputowano ręce i nogi

Czytaj więcej >

Nowości

Atak zimy w Polsce. Niepokojąca prognoza pogody

Czytaj więcej >

Nowości

Promocja na mleko i masło w Biedronce. Warto kupić, póki można sporo zaoszczędzić

Czytaj więcej >

Nowości

Została surogatką dla własnej córki. Urodziła piękne dziecko, rodzina zachwycona

Czytaj więcej >