Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.10.2019 18:41

Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach

Ksiądz
Fot. Facebook.com @Trener Ksiądz

Ksiądz posiada nietypowe hobby, które zapewniło mu ogromną popularność i rozpoznawalność. Kiedy tylko jego zdjęcia trafiają na oficjalny fanpage… wzbudza powszechny zachwyt, szczególnie wśród kobiet. Mężczyzna po zakończonej mszy natychmiast zrzuca z siebie sutannę i wolny czas spędza na siłowni.

Ksiądz do tej pory kojarzył wam się tylko i wyłącznie z duchownym, który całe swoje życie spędza w kościele? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że niektórzy z nich posiadają pasje, które z ogromną przyjemnością realizują po godzinach. A co jeśli wiąże się to z muskułami i zawodami kulturystycznymi? Sami zobaczcie!

Ksiądz ma niecodzienną pasję

I poświęca się jej w 100%. Fakt, że ludzie posiadają róże pasje, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Jedni z nas preferują szachy, inni robótki ręczne a jeszcze inni… każdą wolną chwilę spędzają na siłowni, dźwigając ciężkie kilogramy i rzeźbiąc swoje ciało.

Ksiądz

Ksiądz zajmuje się kulturystyka.

Tę ostatnią posiada m.in. ksiądz Artur z Osiecznicy, o którym chcielibyśmy wam dziś opowiedzieć. Mężczyzna dba o formę, trenuje i jak przystało na prawdziwego sportowca, trzyma też dietę. A wszystko po to, aby móc pochwalić się nienaganną muskulaturą w trakcie zawodów kulturystycznych.

Czy księdzu wypada chodzić na siłownię?

Jego zwierzchnicy nie widza w tym żadnego problemu. Mężczyzna trenuje już od 16 lat i w tej kwestii nie zapowiada się na żadne zmiany. W momencie, gdy sam nie ćwiczy, zajmuje się swoimi podopiecznymi. Musicie wiedzieć, że oprócz tego jest on trenerem personalnym.

Ksiądz Artur prowadzi też swój własny fanpage na Facebooku, na którym dzieli się z obserwatorami zdjęciami z treningów i zawodów. Nie brakuje również opinii wiernych, którzy wymieniają się swoimi spostrzeżeniami na temat jego hobby.

— Ogromne Gratulacje proszę walczyć dalej — napisała kobieta.

— Szacunek za propagowanie sportu i pięknej sylwetki. W niczym to w służbie kapłańskiej nie przeszkadza, a przeciwnie- wielu ludzi może zjednać — dodała kolejna.

A wy co sądzicie na ten temat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ksiądz

Bierze udział w licznych zawodach kulturystycznych.

Ksiądz

Ma też swoich podopiecznych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Dziecięca aktorka Disneya dostała nagrodę za… swój pierwszy film dla dorosłych. Fani są zniesmaczeni
  3. Nie odwzajemnił miłości syna arabskiego szejka. Trafił za to do więzienia, gdzie był bity i gwałcony
  4. Teściowa nie ufała swojemu zięciowi, więc zainstalowała ukrytą kamerę. Zobaczyła, co robi z 15-letnią dziewczyną
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz