Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Już wiadomo, dlaczego Renulka i Wojewódzki się rozstali. Postawił jej ultimatum
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 17.05.2018 17:20

Już wiadomo, dlaczego Renulka i Wojewódzki się rozstali. Postawił jej ultimatum

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki z nową modelką u boku, nie robił na nikim wrażenia. Znany showman i kobieciarz niemal ciągle był widywany z dużo młodszymi pięknościami. Miłość z Renatą Kaczoruk kwitła. Sprawy zaczęły się komplikować, gdy modelka pojawiła się w programie Azja Express. Praktycznie od razu stała się najmniej lubianą osobą w show-biznesie, Wojewódzki cały ten czas stał u jej boku i bronił. Teraz pojawiły się informacje, że para się rozstała, a my wiemy dlaczego! 

We wtorek wszystkie media obiegła wiadomość, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk nie są już parą. Mimo że oboje robili wszystko, żeby ludzie ich nie lubili, chyba większość z nas uważała, że ta dwójka jest wyjątkowo dobrana.

Teraz okazuje się, że związek, który wyglądał na trwały i silny – nie przezwyciężył najnowszej próby. W mediach pojawiły się doniesienia, że para rozstała się już jakiś czas temu, a Renata wyjechała za granicę.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk – kulisy rozstania

Serwis Pudelek przedstawił kulisy rozstania sławnej pary. Według informatora poszło o samodzielność i udział w Tańcu z Gwiazdami Kaczoruk.

To właśnie udział w słynnym show określa się jako „początek końca” miłości. Jak wiadomo, taneczne show leci w stacji Polsat, a Kuba Wojewódzki jest samozwańczym królem TVN – największej konkurencji Polsatu.

W wypowiedzi informatora Pudelka możemy przeczytać:

– Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku. Ona poczuła, że bez niego też da radę, mało tego – że bez niego u boku radzi sobie dużo lepiej – czytamy.

Okazało się, że Renata podczas trwania Tańca, zrozumiała, że Wojewódzki nie jest partnerem idealnym i sama świetnie sobie bez niego radzi:

– Taniec z Gwiazdami pokazał jej, że sama umie wzbudzić sympatię, a to on ją ciągnie w dół, zamiast wspierać. Przed programem była od niego mocno uzależniona, jego decyzje były priorytetowe. Po „Tańcu z Gwiazdami” zmienił się jej pogląd na sytuację i dostrzegła to, co wszyscy od dawna jej mówili – że sama też da radę – mówi informator serwisu.

Para spotykała się od 2013 roku, myślicie, że to naprawdę koniec?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Szpak spowodował wypadek! Ledwo uszedł z życiem
  2. Nykiel pobiła Margaret!
  3. Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. „Skrzywdziła własne dziecko!”

źródło: plotek.pl