Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kiedy lekarz zobaczył USG, zamarł. Nienarodzone dziecko puszczało bańkę, musiał przekazać matce druzgocącą wiadomość
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 19.07.2020 14:44

Kiedy lekarz zobaczył USG, zamarł. Nienarodzone dziecko puszczało bańkę, musiał przekazać matce druzgocącą wiadomość

nowotwór
Fot. Luis Villasmil, Unsplash

Lekarz na jednym z badań dotyczących przebiegu ciąży zauważył coś niezwykłego. Przy główce nienarodzonego dziecka pojawił się bańka, która wyglądała jak powietrze wypuszczane z ust. Niestety, diagnoza była porażająca.

Lekarz wykonał kobiecie w ciąży rutynowe badanie. Nie spodziewał się, że będzie musiał przekazać kobiecie najgorsze, możliwe wiadomości. Na USG, nienarodzone dziecko miało przy ustach sporą bańkę, decyzja musiała zostać podjęta natychmiast.

Lekarz musiał przekazać tragiczną wiadomość

Kobieta miała niedługo rodzić, na USG było widać dokładnie jak wygląda jej pociecha, niestety — lekarz musiał powiedzieć, że sytuacja znacznie się zmieniła. Bańka powietrza, która unosi się przy główce dziecka to tak naprawdę potworniak. Niezwykle złośliwy nowotwór.

Lekarze zalecili przyszłej matce aborcję, bowiem taka odmiana raka zagrażała nie tylko nienarodzonemu dziecku, ale także jej samej. Kobieta nie zgodziła się, zdecydowała, że zrobi wszystko, by urodzić wymarzoną córeczkę. Operacja musiała odbyć się natychmiast.

  1. Wyciekły informacje na temat Andrzeja Dudy. Prezydent świętuje wygraną, nikomu by nawet nie przyszło do głowy gdzie
  2. Widok grobu córki Eleni jest smutny. Po 26 latach tak wygląda, nikt się nie spodziewał
  3. Joanna Kurska zapomniała o ważnej rzeczy. Jeden szczegół jej stroju zwrócił uwagę wszystkich

Lekarze zdecydowali się na innowacyjną operację

Specjaliści w szpitalu rozważyli wszelkie możliwości oraz sposoby na uratowanie dwóch żyć. Operacji podjął się Dr Ruben Quintero, dyrektor w szpitalu w Miami. Wykonał zabieg przez mikroskopijną kamerę, potworniaka odcięto i pozostawiono w łonie matki.

– Moja córka Leyna ma jedynie niewielką bliznę na ustach. W niczym jej ona nie przeszkadza — powiedziała matka po narodzinach swojej córki. Okazało się, że potworniak był dużo mniejszy niż zakładano a dziecko cieszy cię zdrowiem i normalnym funkcjonowaniem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

lekarz

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  2. Pilnie zamykają dwa kąpieliska nad polskim morzem. Co się stało?
  3. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyznała, co najbardziej uwielbiał jej mąż. Kiedy robiła dla niego jedną rzecz, szalał na jej punkcie
  4. Agnieszka Pilaszewska dziś. Ala z ”Miodowych lat” bardzo się zmieniła, ale wciąż wygląda niesamowicie
  5. ”Kogel mogel”: Mało kto wie, co stało się z mężem Kasi. Śmierć aktora do dziś owiana jest tajemnicą
  6. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

Źródło: wiemyto.pl

Tagi: