Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Leszek Lichota od 20 lat jest z tą samą kobietą, ale nie chce brać ślubu. Jego partnerką jest śliczna, polska aktorka
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.09.2023 21:39

Leszek Lichota od 20 lat jest z tą samą kobietą, ale nie chce brać ślubu. Jego partnerką jest śliczna, polska aktorka

Leszek Lichota, Ilona Wrońska
Leszek Lichota od 20 lat jest w związku z tą samą kobietą, jednak bez ślubu. Fot. KAPiF

Leszka Lichotę i jego ukochaną łączy wyjątkowa historia. Są ze sobą w związku już od niemal 20 lat. W tym czasie na świecie pojawiła się także ich dwójka dzieci. To, co dla niejednej osoby może wydać się zaskakujące, to fakt, że udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę bez ślubu! Jaki jest powód, dla którego zrezygnowali w formalności?

Leszek Lichota zagra w nowym "Znachorze"

18 września odbyła się uroczysta premiera nowej odsłony jednego z najpopularniejszych polskich filmów, czyli “Znachora”. Leszek Lichota został wybrany, aby wcielić się w główną rolę produkcji — profesora Wilczura. Na wydarzeniu na czerwonym dywanie towarzyszyła mu jego śliczna partnerka. Kim jest Ilona Wrońska oraz jak to się stało, że tę dwójkę połączyło tak piękne i trwałe uczucie?

Ilona Wrońska, podobnie jak jej ukochany, jest znana polską aktorką i to właśnie w szkole filmowej poznała swojego przyszłego partnera. Co ciekawe, nie od razu między nimi zaiskrzyło. Zbliżyła ich do siebie wspólna praca na planie. Co jeszcze wiadomo o szczegółach ich 20-letniego związku?

Dopiero świętowali 3 lata małżeństwa, a tu takie wieści. Pola i Michał Wiśniewski zmierzają w kierunku rozstania?

Historia miłosna Leszka Lichoty i Ilony Wrońskiej

Leszek Lichota i Ilona Wrońska po raz pierwszy spotkali się w szkole filmowej, jednak dopiero praca przy “Na Wspólnej” w 2003 roku zaczęli zwracać na siebie większą uwagę. Dzięki wspólny wątkom mieli okazję poznać się lepiej nie tylko na łamach serialu.

Na pewno od razu była chemia. Jednak nie zakochuję się bez bliższego poznania drugiej osoby. Jestem dość ostrożna w sprawach męsko-damskich. Leszek musiał zdobyć moje zaufanie – opowiadała Ilona Wrońska w wywiadzie z Interią.

Para niedługo potem zbliżyła się do siebie na tyle, by wejść w oficjalny związek. Z biegiem lat na świat przyszła dwójka ich dzieci. Córka Natasza urodziła się w 2006 roku, natomiast syn Kajetan dwa lata później. Co ciekawe aktorzy nigdy nie zdecydowali się, by sformalizować swoją relację. Wiadomo, jaki jest ku temu powód!

Leszek Lichota i jego ukochana są ze sobą 20 lat bez ślubu

Leszek Lichota i Ilona Wrońska są ze sobą już od niemal 20 lat. Nie wszyscy jednak wiedzą, że para nigdy nie zdecydowała się na ślub. Wraz z 2 dzieci tworzą rodzinę, której do szczęścia nie są potrzebne żadne formalności. Aktor już jakiś czas temu opowiedział o powodach tej zaskakującej decyzji w rozmowie z “Grazią”:

Uważam, że małżeństwo jest instytucją zbędną! Nie daje żadnej gwarancji. Przykład mój i Ilony pokazuje, że można szczęśliwie żyć bez urzędowych papierów. Oczywiście, jeśli któreś z nas wylądowałoby w szpitalu i to drugie miałoby utrudniony dostęp do dokumentów, wtedy okazałoby się, po co te formalności. Ale to bariery, które sami sobie narzucamy. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny.

Wszystko wskazuje na to, iż taki model związku służy Leszkowi Lichocie i Ilonie Wrońskiej, ponieważ do mediów nie trafiły jak dotąd żadne informacje o kryzysie. 

Projekt bez nazwy - 2023-09-28T210312.694.png
Leszek Lichota od 20 lat jest w związku z tą samą kobietą, jednak bez ślubu. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-09-28T210333.748.png
Leszek Lichota od 20 lat jest w związku z tą samą kobietą, jednak bez ślubu. Fot. KAPiF