Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.07.2020 13:47

Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

rodzina
Fot. eastnews.pl/ Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Łódź: mieszkańcy miasta zauważyli coś dziwnego. Podczas spaceru rodzina z dziećmi przykuwała uwagę wszystkich przechodniów. Nic dziwnego. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, a maluchy na czworaka pokonywały kolejne odcinki ulicy. Mieszkańcy osiedla Bałuty zrobili zdjęcia, a później wezwali służby.

Ten zaskakujący widok w Łodzi przyciągnął uwagę wielu przechodniów. Trudno jest zatem przypuszczać, by rodzicie mieli złe intencje. Mimo wszystko takie zachowanie sprowokowało do reakcji odpowiednie służby.

Łódź: rodzice prowadzili dzieci na smyczy

Według relacji Expressu Ilustrowanego mieszkańcy, którzy sfotografowali przechodniów, wysłali zdjęcia na skrzynkę mailową łódzkiej policji. Na zdjęciach było widać kobietę oraz kilkuletnie dziecko, które prowadziło na smyczy inne dzieci.

Zaalarmowana policja odnalazła rodzinę, sugerując się zdjęciami mieszkańców Bałut, by wyjaśnić okoliczności zdarzenia. 1 lipca dotarli do rodziców i zażądali wyjaśnienia sytuacji.

  1. Wspaniałe informacje dla emerytów. Skorzystać może aż 76 tysięcy osób
  2. Włożyła laski cynamonu do słoika i zalała je oliwą. Efekt rozłożył na łopatki
  3. Matka przez 40 lat udawała mężczyznę. Powód wywołuje łzy, wszystko zrobiła dla córki

Zaskakujące wytłumaczenie rodziców

Rodzice, odpowiadając na pytania policji, stwierdzili, że to była tylko zabawa, a dzieci idące ulicą na czworaka i na smyczy chciały po prostu udawać, że są zwierzętami. Dorośli zgodzili się na zabawę i dopóki dzieci to bawiło, szły ulicą na smyczy. Mimo takiego wyjaśnienia prokuratura postanowiła przyjrzeć się rodzinie i sprawdzić, czy na pewno dzieciom nie zagraża żadnego rodzaju niebezpieczeństwo.

Jak podaje lodz.se.pl, trwają czynności w tej sprawie. Nie ma się co dziwić podejrzliwości prokuratury. Niektórzy dorośli uważają, że mają prawo robić z dzieckiem, co im się tylko podoba. Ostatnio policja pojechała do schroniska na interwencję, nie spodziewali się, że wśród czworonogów znajdujących się klatce jest także dziecko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

łódź

Policja postanowiła odnaleźć rodzinę i zbadać przyczyny takiego zachowania rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz, który okrutnie i nieludzko krzywdził i wykorzystywał nastolatków, chciał ułaskawienia od Dudy. Otrzymał „kościelną karę śmierci”
  2. Ponad 70 osób wylądowało w szpitalu. W Mielnie 2 lata temu rozegrał się dramat, a hotel wciąż pozostaje otwarty
  3. Bardzo smutne informacje o bonie 500 plus. Mnóstwo dzieci nie będzie mogło z niego skorzystać
  4. Czy wasze zwierzaki już wstały? Pochwalcie się nimi
  5. Pamela Anderson skończyła 53 lata. Nie do wiary, jak dziś wygląda gwiazda ”Słonecznego patrolu”
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani

źródło: lodz.se.pl