Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ludzie mieszkający w pobliżu cmentarza, gdzie pochowano Tekielego zaskoczeni. Mówią, co się dzieje przy grobie Kacpra
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 06.06.2023 17:44

Ludzie mieszkający w pobliżu cmentarza, gdzie pochowano Tekielego zaskoczeni. Mówią, co się dzieje przy grobie Kacpra

Kacper Tekieli
fot. Instagram/@kacpertekieli

Kacper Tekieli zmarł kilka tygodni temu, a jego pogrzeb odbył się niedawno. Mimo tego pamięć o nim wciąż pozostaje żywa. Alpinista spoczywa na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku. To, co dzieje się przy jego grobie, zaskakuje wiele osób.

Pogrzeb męża Justyny Kowalczyk obfitował we wzruszające sceny. Przemowa, którą wygłosiła sportsmenka, była chwytająca za serce. Przyznała ona, że chce wychować ich syna tak, aby dawał tyle szczęścia innym, ile ona otrzymała od swojego ukochanego.

Grób Kacpra Tekieliego jest często odwiedzany

Osoby, które odwiedzają groby swoich bliskich na gdańskim cmentarzu, twierdzą, że przy grobie Kacpra Tekielego codziennie ktoś się pojawia. Mieszkańcy Trójmiasta są wzruszeni tym, że tak się dzieje. W miejscu pochówki alpinisty cały czas pojawiają się nowe kwiaty i znicze.

Mąż Justyny Kowalczyk został pochowany w grobie rodzinnym. Spoczął obok swojego wujka, który zmarł w latach 60. XX wieku, będąc jeszcze dzieckiem.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Mieszkańcy Gdańska odwiedzają grób Kacpra Tekielego

- Odwiedzamy grób naprzeciwko, zawsze zaglądamy też do tego młodego człowieka. Bardzo nami wstrząsnęła jego śmierć, taki młody, zostawił maleńkie dzieciątko i żonę. Sami podziwialiśmy Justynę, gdy zdobywała medale, a teraz taka tragedia - powiedziała “Faktowi” jedna z kobiet.

Oprócz wielu odwiedzających, na grobie Kacpra Tekielego pojawiają się również symbole związane z alpinistą, jak np. gałązka jodły, która występuje w wysokich partiach górskich. Obok niej ktoś położył figurkę narciarza.

 

Jak Justyna Kowalczyk radzi sobie po śmierci Kacpra Tekielego

Justyna Kowalczyk z pewnością mocno przeżyła śmierć swojego męża, jednak stara się żyć normalnie. Na swoich mediach społecznościowych publikuje to, co robi w wolnym czasie.

Niedawno zabrała swojego syna na rowerową przejażdżkę w górach. Wydaje się, że właśnie w tym miejscu będzie spędzać najwięcej czasu, ponieważ jeszcze za życia Kacpra Tekielego bardzo często brali swoją pociechę na górskie wędrówki.

Kacper Tekieli i Justyna Kowalczyk.jpg
fot. Facebook/@Justyna Kowalczyk - oficjalna strona
Tagi: grób