Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ludzie rozpoznali, kto wszedł na scenę na koncercie Ralpha Kaminskiego i oniemieli. Gwiazdor mu dziękował
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.03.2023 10:36

Ludzie rozpoznali, kto wszedł na scenę na koncercie Ralpha Kaminskiego i oniemieli. Gwiazdor mu dziękował

Ralph Kaminski
fot. KAPIF

Ralph Kaminski zaskoczył wszystkich swoich fanów na ostatnim koncercie. Wokalista zaprosił na scenę najnowsze odkrycie polskiego show-biznesu - Janna.

To już kolejny występ z sukcesywnej trasy koncertowej popularnego muzyka. Tym razem u jego boku pojawił się inny utalentowany artysta.

Ralph Kaminski pochwalił się zdjęciami z kolejnego koncertu

Za nami kolejny występ z trwającej właśnie trasy koncertowej Ralpha Kaminskiego. Tym razem wokalista gościł w Łodzi i jak sam mówi, był to jeden z “największych balów”, jaki miał okazję zagrać w ostatnim czasie. 

Radosny czas zbliża się ku końcowi, a sam muzyk zapowiedział, że przed nim już tylko trzy ostatnie koncerty. Z tej okazji postanowił nieco urozmaicić swojego wystąpienie i na scenę zaprosił innego utalentowanego artystę.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

Ralph Kaminski gościł na scenie wyjątkowego gościa

Wczorajszy koncert w Łodzi obfitował w masę zaskakujących wydarzeń. Najpierw Ralph Kaminski został uhonorowany wyjątkową nagrodą - wokalista otrzymał Złotą Płytę za jego ostatni album “Bal u Rafała”. 

To jednak niejedyna atrakcja tego niesamowitego wieczoru. Na scenę wkroczył bowiem charyzmatyczny muzyk i jedno z najnowszych odkryć polskiego show-biznesu - Jann. Młody piosenkarz wystąpił jako support Ralpha Kaminskiego i do reszty rozgrzał publiczność, za co później podziękował mu sam gospodarz.

-Największy Bal zimowej trasy odbył się dzisiaj w Łodzi! Publika wulkan - byliście WYBITNI! Dziękuję Wam z całego serca za ten wieczór,nigdy go nie zapomnę! Wręczono mi dzisiaj również złotą płytę za „Bal u Rafała” (piękny prezent od Was)! Dziękuję najlepszemu Jannowi, że był dzisiaj z nami! Dobranoc i do zobaczenia - napisał Ralph Kaminski na swoim profilu na Instagramie.

Towarzyszył Ralphowi Kaminskiego na scenie. Kim jest Jann?

O młodym wokaliście zrobiło się głośno za sprawą jego ostatniego występu w ramach polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Artysta zaprezentował się na scenie z piosenką “Gladiator” i ostatecznie zajął drugie miejsce, ustępując Blance, która pojedzie do Liverpoolu, reprezentować nasz kraj z utworem “Solo”.

Jann, a właściwie Jan Rozmanowski, nie zamierza się zatrzymywać i już ogłosił swoją pierwszą samodzielną trasę koncertową, która odbędzie się w różnych miastach Polski. Na razie jednak sam piosenkarz nie ujawnił żadnych szczegółów.

Zobacz zdjęcia: