Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Łukasz Nowicki dostał SMS-a od córki. Natychmiast go pokazał. Napisała mu 3 słowa, a fani oszaleli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.11.2023 16:12

Łukasz Nowicki dostał SMS-a od córki. Natychmiast go pokazał. Napisała mu 3 słowa, a fani oszaleli

Łukasz Nowicki pokazał, jakiego dostał sms-a
Łukasz Nowicki pokazał, jakiego dostał sms-a, fot. KAPIF

Łukasz Nowicki nigdy nie ukrywał, że jego córeczka Józefina jest dla niego całym światem. Teraz po raz kolejny udowodnił, że łączy go cudowna więź z jego najmłodszą pociechą. Na jego profilu na Instagramie pojawił się post, który podbił serca internautów.

Łukasz Nowicki jest niesamowicie dumny ze swojej córeczki

Niedawny prezenter programu “Pytanie na śniadanie” nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W 2016 roku poślubił on swoją ukochaną Olgę Paszkowską, z którą dwa lata później doczekał się córeczki Józefiny. 

Dziewczynka ma już pięć lat, a dumny tata wielokrotnie pokazywał, że uwielbia spędzać z nią swój wolny czas. Na jego profilu w social mediach można znaleźć mnóstwo wspólnych fotografii, czy postów z podróży, na które Łukasz Nowicki zabiera swoją córkę. Teraz dziennikarz po raz kolejny wspomniał o Józefinie na swoim profilu na Instagramie. Podzielił się z fanami rozczulającym postem.

Siwiejąca broda, brak uśmiechu. Łukasz Nowicki bardzo się zmienił. Niewielu wie o miejscu, które odwiedził

Łukasz Nowicki podzielił się rozczulającą wiadomością od córki

Gwiazdor przez długi czas bardzo chronił swoją prywatność i niechętnie pokazywał swoją córeczkę w social mediach. Co więcej, dziennikarz przez długi okres zakrywał nawet twarz Józefiny, w taki sposób, aby zachować w tajemnicy jej wizerunek.

Od jakiegoś czasu Łukasz Nowicki coraz chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności, a dwa miesiące temu po raz pierwszy pokazał internautom twarz swojej pociechy. Teraz po raz kolejny uchylił rąbek tajemnicy na temat dziecka i podzielił się wzruszającym sms-em, jaki otrzymał od Józefiny. Jest to pierwsza wiadomość wysłana przez pięciolatkę.

Pierwszy esemes w życiu od córki.

Fani zachwyceni najnowszym postem Łukasza Nowickiego

Okazało się, że dziewczynka wysłała znanemu tacie sms-a o treści “Tata kochamce”. Dodatkowo swoją wiadomość wzbogaciła o emotkę duszka z wystawionym językiem i serduszkami w miejscu oczu. 

Fani nie kryją zachwytu z powodu rozczulającej treści, jaką wysłała Łukaszowi Nowickiemu jego córka. W komentarzach na profilu dziennikarza na Instagramie można znaleźć mnóstwo słów gratulacji oraz wpisów o tym, jak świetna relacja łączy ojca i jego pociechę.

Najważniejsze, że szczere i prawdziwe.

To jest bezcenne. 

Wzruszająco! Super.