Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Łukasz Nowicki upublicznił zdjęcie pięknej kobiety. Podpis mówi wszystko, "ujrzałem Ją". Tak pięknie pisze o żonie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.06.2023 21:06

Łukasz Nowicki upublicznił zdjęcie pięknej kobiety. Podpis mówi wszystko, "ujrzałem Ją". Tak pięknie pisze o żonie

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF, Instagram/@lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki to bardzo lubiana postać w świecie telewizji. Prowadzący “Pytanie na śniadanie” jest uwielbiany przez fanów. Prezenter poślubił piękną kobietę, którą bardzo ochoczo pokazuje w mediach społecznościowych. Niedawno do sieci wstawił jej kolejne zdjęcie.

Gwiazdor TVP nie próżnuje w życiu, bo poza telewizją działa także w innych obszarach. Prowadzi swój podcast w temacie podróży, które często odbywa. Mężczyzna zwiedził już wiele miejsc na świecie.

Łukasz Nowicki wyjechał na długi weekend

Długi weekend, który obecnie trwa, sprzyja podróżom, choć raczej tym wewnątrzkrajowym. Właśnie w taką postanowił udać się Łukasz Nowicki wraz z żoną. Prezenter na kilka dni wyjechał do rodziny.

Prowadzący “Pytania na śniadanie” postanowił kawałek tego, co spotka go przez ten czas. Na swoim profilu umieścił zdjęcie swojej żony z pięknym podpisem. Widać, że para świetnie ze sobą żyje i czuć uczucie, które ich łączy.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Łukasz Nowicki pokazał piękną żonę w mediach społecznościowych

- W drodze do dziadka Wiesia, wśród Kujawsko-Pomorskich maków ujrzałem Ją - napisał Łukasz Nowicki, dodając kilka serduszek.

Na zdjęciu widzimy żonę prezentera z pięknym uśmiechem na twarzy, a w czerwonym, rozmazanym tle wspomniane przez niego maki. Małżeństwo uznało to za tak piękny widok, że postanowili zatrzymać się na chwilę i spędzić czas na łonie natury, a dziadek na pewno czeka z niecierpliwością.

Internauci komentują zdjęcie żony Łukasza Nowickiego

Pod postem Łukasza Nowickiego pojawiło się sporo komentarzy ze strony internautów, którzy doceniają urodę jego żony.

- Boziuniu jaka piękna… - pisze kobieta.

- Urocze zdjęcie. Pozdrawiam z Kujawsko-Pomorskiego, serdeczności dla państwa - pisze internautka.

To nie pierwszy raz, kiedy prezenter pokazuje publicznie swoją żonę, a fani są pod wrażeniem. Niedawno opublikował post, na którym widać jak para wykonywała prace ogrodowe na swojej działce.