Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Widzowie ,,M jak miłość” wstrzymają oddechy. Życie Janka znowu zagrożone
Karol Osiński
Karol Osiński 07.02.2021 20:23

Widzowie ,,M jak miłość” wstrzymają oddechy. Życie Janka znowu zagrożone

m jak miłość
fot. filmpolski.pl

Wiele wskazuje na to, że widzowie serialu M jak miłość wkrótce po raz kolejny będą mogli poczuć na plecach prawdziwy dreszczyk emocji. Wszystko za sprawą Janka, który ponownie znajdzie się w niebezpieczeństwie. Po nieudanym poprzednim zamachu na jego życie jest pewien, że zabójca przyjdzie dokończyć swoje dzieło.

Przypomnijmy, że pierwszy zamach na życie Janka miał miejsce w dniu ślubu w 1562 odcinku serialu M jak miłość. Bandyta oddał w jego stronę kilka strzałów, jednak na szczęście nie okazały się one śmiertelne. Teraz bohater jest przekonany, że zbir będzie chciał zrobić to ponownie.

Życie Janka z M jak miłość ponownie zagrożone

Po nieudanym zamachu na życie Janka z odcinka 1562 serialu M jak miłość widzowie po raz kolejny będą świadkami bardzo emocjonujących scen. Od momentu postrzału Janek stał się zdecydowanie łatwiejszym celem dla potencjalnych morderców, gdyż jest sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych odcinkach dowiemy się, jakie losy spotkają bohatera. Mafia od dłuższego czasu zaciera ręce na życie komendanta, a po wydarzeniach ze ślubu Janek, jest przekonany, że przyjdą dokończyć dzieła. W dalszym ciągu utrzymuje, że od tamtej chwili jego życie, a także bliskich mu osób nie jest bezpieczne.

Ci goście nie zostawiają niedokończonych spraw, rozumiesz?! Ale wrócą! […] Trzymaj Sońkę z daleka ode mnie! – wykrzyczy Janek Rafałowi w jednym z nadchodzących odcinków serialu M jak miłość.

Od jakiegoś czasu komendant zamieszkuje w domu swojej mamy Weroniki Sobańskiej (Ewa Kasprzyk). Czy zabójca wkroczy w jej progi, by dokończyć dzieła z wesela Janka? A być może za cel obiorą sobie Sonię? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zamach na Janka z M jak miłość

Kiedy nadszedł dzień ślubu Janka z Sonią, mafia przygotowała plan, by w najmniej oczekiwanym momencie pozbawić go życia. Wobec tego zabójca wtargnął pod kościół, by dokonać egzekucji w trakcie uroczystości.

Oddał w stronę pana młodego trzy celne strzały, jednak ten został bardzo szybko reanimowany, wskutek czego uniknął śmierci. Niestety nie wrócił do pełni sprawności i skazany jest na jazdę na wózku inwalidzkim.

Zamachowiec natychmiast rzucił się do ucieczki, a Rafał ruszył za nim w pościg. Przestępca zbiegł i od tamtej pory trwają jego poszukiwania. Nie wiadomo jednak, gdzie się ukrył.

Fani serialu M jak miłość bez wątpienia nie będą mogli narzekać na brak emocji. Już wkrótce dowiemy się, jaki finał będzie miała historia Janka i jego rodziny. Czy wy też nie możecie się doczekać?

Zobacz zdjęcia:

Życie Janka z M jak miłość ponownie będzie zagrożone.

Po nieudanym ostatnim zamachu na jego życie komendant jest przekonany, że mafia będzie chciała dokończyć swoje dzieło.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: superseriale.se.pl