Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „M jak miłość”: Marysia pozna prawdę o Jaszewskich. Olga przechodzi trudne chwile
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 18.02.2021 13:49

„M jak miłość”: Marysia pozna prawdę o Jaszewskich. Olga przechodzi trudne chwile

m jak milosc
materiały prasowe m jak milosc

W „M jak miłość” kolejne dramaty. Marysia pozna prawdę o życiu rodziny Jaszewskich. Sąsiedzi okażą się nie być tacy, za jakich wcześniej ich uważano, a Olga okaże się ofiarą swojego męża i syna.

Kwestia dotyczyć będzie również zachowania Dawida, który po raz kolejny wpakował się w kłopoty. Olga nie ma łatwego życia. Jak na te wydarzenia zareaguje Marysia?

,,M jak miłość”: dramatyczna sytuacja Olgi. Nękają ją mąż i syn

Nowi sąsiedzi Rogowskich w Grabinie okazali się skrywać prawdziwie mroczną tajemnicę.

Do Grabiny sprowadza się rodzina państwa Jaszewskich, z nastoletnim synkiem Dawidem. Ta ich przeprowadzka kryje w sobie jakąś wielką, mroczną tajemnicę i ciekawa jestem, czy Zosi Kisielowej uda się ją rozwikłać… opowiadała Małgorzata Różniatowska, odtwórczyni roli Kisielowej.

Teraz o nowych sąsiadach wiadomo już więcej. Marysia pojawi się u nich na obiedzie. Wybuchnie prawdziwa awantura, a Olga wyjawi swojej sąsiadce, dlaczego przeprowadziła się do Grabiny – powodów była kilka.

Wśród osób, które są dla nas miłe, które lubimy, dzieją się rzeczy, na które nie wpadamy. Nie przychodzi nam to do głowy i nawet nie dopuszczamy myśli takiej, że może dziać się coś złego, coś niedobrego. Nie wszystko jest takie jakim, się wydaje – opowiadała w kulisach serialu Małgorzata Pieńkowska.

– Nie wiem po co ta kolacja, gra pozorów! – wrzaśnie Olga podczas kolacji.

Żona miała załamanie nerwowe, leczy się, bierze silne psychotropy – powie Mariusz, jej mąż.

Wyznanie Olgi – problemy z mężem i synem

W 1570 odcinku „M jak miłość” Olga wyzna Marysi, że problemy ma zarówno z mężem, jak i synem. Ten pierwszy regularnie ją zdradza, a potem wręcza prezenty, by ukryć swoje występki.

Jaszewski zdradza żonę i potem próbuje odkupić swoje winy. No taki ma charakter mówił w kulisach Tomasz Lulek, odtwórca roli Mariusza.

Również syn, Dawid, sprawia wiele problemów. Nastolatek przez cały czas sprowadza na rodziców kłopoty. Tam, gdzie się pojawi, zaraz zaczynają się problemy. Okaże się, że również on był jednym z powodów przeprowadzki rodziny do Grabiny.

Czego znowu od niego chcesz? Gdybyś ty w swoim czasie bardziej go broniła i stanęła za nim murem, nie musielibyśmy uciekać z Krakowa! – krzyknie Mariusz do Olgi.

Czy w 1570 „M jak miłość” odcinku poznamy więcej dramatów Jaszewskich? Czy Marysia pomoże Oldze? Niebezpieczny syn kobiety coraz częściej widuje się z córką głównej bohaterki.