Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.05.2023 14:48

Ma tylko 28 lat, stan Moniki Miller się pogarsza. "Pojawiły się guzy", choroba zaostrzyła przebieg

Monika Miller
KAPiF

Monika Miller zaniepokoiła swoich fanów informacją o pogarszającym się stanie jej zdrowia. Gwiazda od dłuższego czasu zmaga się z wieloma dolegliwościami, a w ostatnim okresie pojawiły się i nowe.

Influencerka przemknęła do show-biznesu pod płaszczem znanego dziadka, premiera Leszka Millera. Wkrótce stanęła jednak na własne nogi - dziś działa w sieci, bierze udział w programach telewizyjnych, a epizodycznie spełnia się również jako aktorka.

Monika Miller ma problemy ze zdrowiem

Monika Miller informowała w maju w swoich mediach społecznościowych, że pogorszyła się jej kondycja psychiczna. Popularna w sieci influencerka nie ukrywała, że jej sytuacja nie wygląda dobrze.

Z problemami depresyjnymi gwiazda zmagała się już od dawna, o czym nigdy nie bała się opowiadać publicznie, będąc jedną z najbardziej otwartych w tej kwestii polskich postaci show-biznesu.

Przyczyna śmierci Kacpra Tekielego. "Szanse na przeżycie bliskie zeru", media dotarły do wstrząsających informacji

Kolejne dolegliwości Moniki Miller

Teraz okazuje się, że oprócz dolegliwości psychicznych, Monika Miller musi mierzyć się również z tymi natury fizycznej. Cytowana przez Radio Zet wypowiedź gwiazdy z pewnością bardzo zaniepokoi jej fanów.

- Pojawiły się guzy, które wyglądają niebezpiecznie. Lekarze muszą to dokładnie sprawdzić. Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu - wyjawiła wnuczka Leszka Millera.

Choroba Moniki Miller

Monika Miller musi mieć swoje zdrowie pod kontrolą. W przeszłości cierpiała bowiem na zaburzenia odżywiania. Co więcej, lekarze zdiagnozowali u niej również insulinoodporność oraz chorobę Hashimoto.

Gwiazda od niedawna mieszka w nowym lokum, choć niezbyt dobrze radzi sobie z życiem w dużym mieście. Hałas i zgiełk z pewnością nie wpływają dobrze na jej kondycję psychiczną i bardzo ją rozdrażniają.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: radiozet.pl