Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Maciej z ekipy Katarzyny Dowbor wparował do remontowanego domu. Wiemy, co się stało po chwili
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 30.04.2022 18:53

Maciej z ekipy Katarzyny Dowbor wparował do remontowanego domu. Wiemy, co się stało po chwili

Nasz nowy dom
fot. facebook.com/NaszNowyDom

W ostatnim odcinku programu „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor z ekipą postanowili pomóc pani Cecylii i jej prawnuczce Emilii. Podczas generalnego remontu mieszkania do budynku wszedł architekt Maciej, który przedstawił swoje ambitne plany. Twórcy programu określili je mianem „tetrisa”.

Producenci show postanowili spełnić marzenia uczestniczek i zagwarantować im jak najlepsze warunki w domu. Ze względu na niewielką powierzchnię mieszkania, nie było to łatwe. Mimo to ekipa Katarzyny Dowbor stanęła na wysokości zadania.

Katarzyna Dowbor odwiedziła kolejną rodzinę

„Nasz nowy dom” to jeden z najpopularniejszych programów stacji Polsat. Widzowie uwielbiają oglądać metamorfozy, jakich dokonuje ekipa Katarzyny Dowbor w domach potrzebujących uczestników. Tym razem twórcy programu odwiedzili panią Cecylię, która mieszka z wnuczką Emilią.

– Całe moje życie to jest tylko dzieci, dzieci i dzieci. Swoje wychowywałam, wnuki wychowywałam i prawnuczkę teraz wychowuje — zaczęła opowiadać pani Cecylia.

Kobieta nie miała łatwego życia. Po śmierci pierwszego męża jej córka wpadła w złe towarzystwo, co zakończyło się alkoholizmem. Ostatecznie pani Cecylia przejęła opiekę nad swoimi wnukami. Ze względu na problemy finansowe została eksmitowana ze swojego domu i trafiła do mieszkania socjalnego. Chwilę później na jej drodze stanęła kolejna przeszkoda. Jej wnuczka postanowiła porzucić swoją córkę Emilkę i zostawić ją pod opieką pani Cecylii. Na początku o dziecko dbał biologiczny ojciec, jednak umarł w wyniku choroby.

Generalny remont w programie Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor nie mogła odmówić kobietom pomocy. Natychmiast zdecydowała się wyremontować ich małe mieszkanie.

– Wydawałoby się, że małe mieszkanie to dla mnie mało pracy, ale tutaj jest tyle ograniczeń, że czeka mnie bardzo ciężka noc — przyznał Maciej z ekipy „Nasz nowy dom”.

Architekt podjął się wyzwania i wykorzystał każdy kąt domu pani Cecylii. Zagwarantował zarówno jej, jak i prawnuczce Emilii własny kąt, a także stworzył starszej kobiecie wymarzoną łazienkę. Mieszkanie zostało wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty i nowoczesne meble. Efekt był oszałamiający.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego