Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler usiadła przy stoliku, nagle rozległ się krzyk. „Wzywać straż pożarną”

21 Marca 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Jedna z wizyt w restauracji mogła skończyć się prawdziwą tragedią. Niczego nieświadoma Magda Gessler usiadła przy stoliku, kiedy nagle wybuchło zamieszanie, prowadząca wydała okrzyk. Kuriozalną sytuację przypomniał użytkownik TikToka. 

Media obiega niezapomniane nagranie z jednego z odcinków “Kuchennych rewolucji”. Wciąż trudno uwierzyć, w to, co stało się w restauracji “Juran”. 

Magda Gessler wpadła do restauracji. To, co wydarzyło się chwilę później przyprawia o dreszcze

13 sezon “Kuchennych rewolucji”, Magda Gessler wraz z ekipą dotarła wówczas do Dąbrowy Górniczej, gdzie swoją restaurację prowadzili Jerzy i Aneta. “Słynąca” z placka po zbójnicku i gulaszowej jadłodajnia już od drzwi została obrzucona przez restauratorkę złowrogim spojrzeniem. 

Wprawne oko prowadzącej od razu zauważyło “stołówkową” zastawę, zakurzone, sztuczne ozdoby i wszelkie mankamenty wystroju. Umknęło mu natomiast jedno - chwila nieuwagi mogła skończyć się dla królowej polskiej kuchni bardzo boleśnie. 

Rolnicy. Podlasie

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

CZYTAJ DALEJ

Włosy momentalnie zajęły się ogniem. Magda Gessler krzyknęła

Wielokrotnie restauratorce zarzucano w komentarzach, że do pracy w kuchni powinna nakrywać swoje gęste, bujne pukle siatką. Nikt nie spodziewał się jednak, że charakterystyczna fryzura w mgnieniu oka obróci się przeciwko swojej właścicielce jeszcze przed degustacją. 

Zaaferowana swoimi spostrzeżeniami Magda Gessler schyliła się, aby zasiąść za stolikiem i w tym momencie płomień ze stojącej na blacie świeczki błyskawicznie przeskoczył na spływające, złote kędziory. W pierwszej sekundzie prowadząca nawet nie zauważyła, co się święci. W tej chwili jednak rozległ się zduszony głos kelnerki. 

- O Boże, uważaj na włosy! - zawołała, ignorując wszelkie grzecznościowe formy, wyciągając włosy restauratorki z żarłocznego ognia. W tym momencie sama gwiazda TVN-u zorientowała się w sytuacji i aż krzyknęła z przerażenia. 

Wokół jej głowy zakłębił się siwy dym. Można było odnieść wrażenie, że swąd palonych włosów przesiąkł nawet przez ekran. Chwila grozy trwała może kilka sekund, jednak kiedy największe emocje nie miały, “zbawicielka” Magdy Gessler nie mogła opanować zażenowania. 

- To przez przypadek! - tłumaczyła, na co restauratorka z błyskiem w oku zauważyła, że nic nie dzieje się przez przypadek. 

"Wzywać straż pożarną". Nagranie znów podbija media

Restauracja przeszła spektakularną metamorfozę , jednak kuriozalna sytuacja na długo pozostała w pamięci widzów. Teraz, po kilku latach postanowił ją przypomnieć pewien użytkownik TikToka. "Wzywać straż pożarną" - zakpił z sytuacji. 

I podobnie jak przed laty, także i teraz w komentarzach zawrzało. Widzowie nie mogli powstrzymać drwin, a niektórzy zwrócili uwagę, że zniszczeniu uległy najpewniej doczepy - nie prawdziwe włosy. 

Magda Gessler (22).jpgMagda Gessler (21).jpgMagda Gessler (20).jpgMagda Gessler (25).jpgMagda Gessler (24).jpg

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska przyłapana na sobotniej imprezie. Gwiazda DDTVN poza telewizją jest zupełnie inną osobą

CZYTAJ DALEJ
Big Brother, dom Wielkiego Brata

Niepojęte, jak teraz wygląda dom Wielkiego Brata z „Big Brothera”. Z pięknej willi została ruina

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

"Żałuję, że poszłam do Big Brothera". Małgorzata Maier długo nie mogła się pozbierać. Zdumiewające, co dziś robi
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!
Czytaj więcej >

Programy

Pytanie na śniadanie: Odważna odzywka do Tomaszewskiej. Zareagowała natychmiast, w tym momencie wyciszyli jej mikrofon
Czytaj więcej >

Programy

Rozbrajająca wpadka w "PnŚ", Lewandowska wypaliła do Tomaszewskiej i aż zakryła usta. To słowo nie powinno zabrzmieć
Czytaj więcej >

Programy

"Wiesz czy nie wiesz": polegli na pierwszym pytaniu. Tomasz Kammel nieco się zdziwił
Czytaj więcej >

Programy

Uczestnik "Milionerów" zdradził kulisy programu. Tak zachował się Urbański. "Nie spodziewałem się"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]