Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Magda Narożna nie była w stanie spotkać się z fanami, musiała odwołać. Ujawniła, jak się czuje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 06.06.2023 16:44

Magda Narożna nie była w stanie spotkać się z fanami, musiała odwołać. Ujawniła, jak się czuje

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna została zmuszona do odwołania swojego zaplanowanego z fanami spotkania. Na przeszkodzie stanęły problemy zdrowotne wokalistki i wzbudziły one sporo niepokoju i troski wśród fanów.

Spotkanie miało odbyć się w poniedziałek i niewiele przed nim piosenkarka w mediach społecznościowych poinformowała fanów o tym, że nie dojdzie ono do skutku.

Magda Narożna odwołała spotkanie z fanami

Powodem, dla którego Magda Narożna nie pojawiła się na spotkaniu, było jej kiepskie samopoczucie. Wokalistka miała niestabilny żołądek i wiązało się to z nieprzyjemnymi objawami.

Kobieta zasugerowała fanom, że przyczyną tych problemów może być napięty grafik koncertowy lub to, że zjadła potrawę, która mogła jej zaszkodzić. Fani czują się zawiedzeni faktem, że ich ulubienica nie stawiła się na spotkaniu, jednak najważniejsze jest dla nich to, aby idolce nie stało się nic poważnego.

Doda właśnie ogłosiła, kto wkroczył za kulisy sceny w Opolu. Po skandalu z reżyserem wielkie zmiany

Magda Narożna przeniosła spotkanie z fanami

Spotkanie Magdy Narożnej z fanami miało odbyć się w formie transmisji na żywo na platformie Instagram. Wokalistka miała ją prowadzić i dodawać inne osoby, aby z nimi porozmawiać. Każdy mógł spytać ją, o co tylko chciał.

Gwiazda zespołu “Piękni i młodzi” postanowiła przenieść transmisję na kolejny dzień, jednak póki co nie wiadomo, czy ono się odbędzie. Na swoich mediach społecznościowych piosenkarka nie zdradziła do tej pory tego, czy czuje się lepiej, ani godziny, o której miałoby nastąpić łączenie.

Magda Narożna o trudnych momentach w młodości

Niedawno Magda Narożna udzieliła naszej redakcji krótkiego wywiadu z okazji Dnia Dziecka, w którym opowiedziała o trudnych momentach w swojej młodości. Okazuje się, że zespół “Piękni i młodzi” mógł nigdy nie powstać.

Wszystko dlatego, że gwiazda muzyki disco-polo bardzo chciała zostać sportowcem. Zaryzykowała jednak i postawiła na muzykę, czego chyba dziś nie żałuje, patrząc na to, jak chętnie słuchane są utwory, które wykonuje wraz z mężem.

Magda Narożna.jpg
fot. KAPiF
Tagi: disco polo