Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.09.2023 09:11

Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się"

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna przekazała fanom niespodziewane wieści. Fot. Instagram/Magdalena Narożna

Magdalena Narożna zasłynęła w show-biznesie dzięki sukcesowi, jaki osiągnął jej zespół “Piękni i Młodzi”. O jej wciąż rosnącej popularności świadczą m.in. liczne koncerty, które dawała podczas wakacji. Nagle jednak zniknęła, by po czasie wytłumaczyć się z chwilowej nieobecności. Co się stało z Magdaleną Narożną?

 

Magdalena Narożna z grupą "Piękni i Młodzi" była aktywna przez całe lato

Magdalena Narożna jest jednocześnie założycielką oraz wokalistką jednego z najpopularniejszych w Polsce zespołów disco-polo, “Piękni i Młodzi”. Podczas wakacji grupa miała ręce pełne roboty. W letnie miesiące, gdy pogoda dokazuje, w całym kraju jest organizowanych mnóstwo wydarzeń pod chmurką. “Piękni i młodzi” mieli naprawdę napięty grafik, występując na wielu, wielu z nich.

W ostatnim czasie coś jednak zwróciło uwagę fanów Magdaleny Narożnej. Teraz gdy koncertów jest już znacznie mniej, gwiazda zniknęła ze swoich mediów społecznościowych, na których udzielała się niemal codziennie. Następnie przekazała obserwatorom zaskakujące wieści!

W TVP będą zdruzgotani. Halina Mlynkova nie wystąpi na ich dzisiejszym koncercie

Magdalena Narożna nagle zniknęła

Magdalena Narożna przeszła w ostatnim czasie metamorfozę wyglądu. I choć jej głównym celem było wprowadzenie do codziennej rutyny kilku zdrowych nawyków, w tym godziny na ćwiczenia, udało jej się zrzucić kilka kilogramów. Jej sylwetka jest powodem zachwytu wielu fanów, więc nic w tym dziwnego, iż gwiazda często dzieli się kadrami, na których widać efekty jej treningów.

Wokalistkę “Pięknych i Młodych” śledzi na Instagramie niemal 220 tys. obserwujących. Narożna zdobyła sympatię internautów tym, że utrzymuje z nimi bliską relację, regularnie publikując zdjęcia, a także odpowiadając na liczne komentarze. Nagle okazało się, że gwiazda zniknęła z mediów społecznościowych. Nie publikowała na platformie od 5 dni, co wzbudziło niepokój fanów. Gdy Magdalena Narożna w końcu wróciła, wyjawiła, jaki był powód jej nieobecności.

Magdalena Narożna poinformowała o powodzie swojej nieobecności w mediach

Magdalena Narożna jest znana ze swojej otwartej i szczerej relacji z fanami. Wokalistka “Pięknych i Młodych” często udziela się w sieci, więc jej zniknięcie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Okazuje się jednak, że ci nie mieli powodów do zmartwień. Ich ulubiona idolka po 5 dniach wróciła na Instagrama, by przekazać, co się z nią działo:

Kochani, nie martwcie się. Po prostu mam urlop. niebawem do was wracam z nową energią. Całuję Was mocno – przekazała. 

Jej fani nareszcie mogli odetchnąć z ulgą.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna przekazała fanom niespodziewane wieści. Fot. Instagram/Magdalena Narożna