Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Co się stało?! Maja Ostaszewska pokazała przerażające zdjęcia
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 08.05.2018 17:26

Co się stało?! Maja Ostaszewska pokazała przerażające zdjęcia

Maja Ostaszewska
instagram.com

Maja Ostaszewska opublikowała na Instagramie przerażające zdjęcia. Rzadko możemy obserwować ją w takim wydaniu. Czy coś się stało popularnej aktorce?

Maja Ostaszewska, która ma obecnie 46 lat, to popularna aktorka teatralna i filmowa, dwukrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role kobiece w filmach Jack Strong i Body/Ciało. Ostaszewska gra w kinie, teatrze, a od jakiegoś czasu możemy obserwować ją także na małym ekranie. Widzowie pokochali bohaterkę odgrywaną przez Ostaszewską w serialu „Diagnoza”. Dzięki niesamowitej kreacji aktorskiej jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, a także najbardziej pożądaną gwiazdą przez twórców filmowych.

Maja Ostaszewska pokazuje przerażające zdjęcia

Wszystkich fanów Mai Ostaszewskiej pragniemy uspokoić. Przerażające zdjęcia, które opublikowała aktorka pochodzą z charakteryzatorni serialu „Diagnoza”. Prawdopodobnie zdjęcia pochodzą z odcinka serialu, w którym odgrywana przez Ostaszewską bohaterka – Anna Nowak – bierze udział w tragicznym wypadku drogowym.

W odcinku, który mieliśmy okazję obejrzeć jakiś czas temu, doszło do tragicznego zderzenia autobusu z ciężarówką. Na miejsce wypadku dotarły karetki i służby ratunkowe. W karetce Anna była reanimowana przez lekarzy, a w szpitalu przeszła poważną operację.

Na skutek wypadku Anna straci pamięć. Nie wie kim jest. Nic nie pamięta ani z wypadku, ani ze swojego życia. Na szczęście w nowym sezonie, Anna odzyskała pamięć.

 Serial „Diagnoza” możemy oglądać na stacji TVN w każdy wtorek o godz. 21.30.

Maja Ostaszewska – nie tylko aktorstwo

Kariera Mai Ostaszewskiej rozpoczęła się w latach 90. Na wielkim ekranie zadebiutowała w 1993 roku w filmie „Lista Schindlera” reżyserii  Stevena Spielberga. Zagrała również w „Pianiście”, w „Katyniu, a także w „Pitbullu”.

Ostaszewska znana jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale także z zaangażowania społecznego i politycznego. Jest zwolenniczką zliberalizowania prawa aborcyjnego, częstą uczestniczką Czarnych Protestów, a także marszów Komitetu Obrony Demokracji.

Zobacz też:

  1. Jak zrobić maseczki domowe? Praktyczne sposoby na piękną cerę
  2. Katarzyna Warnke coraz bardziej przypomina mężczyznę! Zaskakuje swoją metamorfoza
  3. Policjanci w brutalny sposób potraktowali kobietę w ciąży. Straciła dziecko
  4. Grabowski może być wściekły. Była żona nie chce go znać, już znalazła innego