Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Maja Rutkowski pokazała zdjęcia ze ślubu. Nie każdy zdecydowałby się na taką kreację
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 10:39

Maja Rutkowski pokazała zdjęcia ze ślubu. Nie każdy zdecydowałby się na taką kreację

Maja Rutkowski
fot. Youtube/@MajaRutkowski

Maja Rutkowski to jedna z bardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Żona słynnego detektywa nie ukrywa szczegółów swojego życia prywatnego przed internautami. Ostatnio pochwaliła się odważną stylizacją ślubną, na którą nie każdy by sobie pozwolił.

Kobieta bardzo często wrzuca zdjęcia na swojego Instagrama. Najnowsze z nich pochodzi z ceremonii ślubnej, gdzie pozuje wraz ze swoimi siostrami bliźniaczkami.

Maja Rutkowski w odważnej stylizacji

Po profilu Mai Rutkowski widać, że jest ona osobą rodzinną. Na wielu zdjęciach pokazuje się z mężem, synem czy córką, a teraz postanowiła przybliżyć swoje siostry.

- Pozdrawiamy Was ciepło z moimi siostrami bliźniaczkami. Osoba, która zwyciężyła w siostrzanym konkursie, jej komentarz oznaczony jest serduszkiem. Życzymy Wam pięknego weekendu - napisała detektyw w opisie posta.

Do tego dołączyła zdjęcie, na którym widzimy ją w odważnej kreacji, ze sporym dekoltem, piórami i wiankiem.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Internauci komentują zdjęcie Mai Rutkowski ze ślubu

Wygląd Mai Rutkowski przypadł do gustu wielu osobom, czego dają oni wyraz w komentarzach.

- Piękna suknia, pięknie pani wygląda - zauważa jedna z internautek.

- Jesteście piękną rodziną - wtóruje inna osoba.

Na dobry wygląd pani detektyw z pewnością wpływają ciężkie treningi, które relacjonuje fanom na swoim Youtubie. Jak sama przyznaje, w mediach stara się pokazywać taką, jaka jest w rzeczywistości, bo chce, aby ludzie znali ją od naturalnej i prawdziwej strony.

Maja Rutkowski lubi odważne kreacje

Trzeba przyznać, że weselna sukienka Mai jest oryginalna i nie każda pani zdecydowałaby się na tak odważny strój. Głęboki dekolt, pióra i ogromna ilość tiulu to nietuzinkowe połączenie, które dla wielu może wydawać się nieco przesadzone. 

Maja Rutkowski wielokrotnie jednak udowadniała, że lubi eksperymentować z modą i nie boi się nieoczywistych połączeń. Z resztą zobaczcie sami.