Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Małgorzata Rozenek zażartowała z Krzysztofa Skórzyńskiego. Zabawne wyznanie
Michał Fitz
Michał Fitz 22.02.2023 19:38

Małgorzata Rozenek zażartowała z Krzysztofa Skórzyńskiego. Zabawne wyznanie

Małgorzata Rozenek
KAPiF

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński stworzyli naprawdę zgraną parę prowadzących w “Dzień Dobry TVN”. Wypowiadają się o sobie w samych superlatywach, a chemię między nimi widać gołym okiem. Prezenterka potwierdziła ją dosyć niewybrednym żartem.

Rzuciła ją na wizji, a jej współprowadzący nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Dopiero po jakimś czasie opanował rozbawienie.

Małgorzata Rozenek o Krzysztofie Skórzyńskim

Jednym z tematów we wspomnianym wydaniu show był samochód prezydenta USA, który ze względu na swoje opancerzenie nosi przydomek Bestia. Prowadząca wykorzystała tę nazwę, by zapowiedzieć temat i przy okazji zażartować z kolegi.

- A teraz będziemy mówić o bestii i to wcale nie dotyczy Krzysztofa na impreziestwierdziła z uśmiechem.

Skórzyński w pierwszej chwili musiał się dopytać koleżanki, czy naprawdę chodzi o niego, bo nie dowierzał. Gdy ta kończyła zapowiadać temat, dalej się śmiał.

Co się dzieje z Asią z "Chłopaków do wzięcia"? Matka dziecka Szczeny przeszła uderzającą zmianę

Skórzyński o Małgorzacie Rozenek

Jakiś czas temu Krzysztof Skórzyński udzielił wywiadu serwisowi „Jastrząb Post”, w którym wypowiedział się szerzej o tym, jak pracuje mu się z Małgorzatą Rozenek. Przyznał, że praca z nią to ciekawa, zupełnie nowa przygoda życiowa.

Dodatkowo chwalił ją, twierdząc, że jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie w życiu poznał. Wyjawił także, że w wielu kwestiach się z nią nie zgadza, ale umieją dyskutować na te tematy, a nie się sprzeczać. Przyznał, że takie różnice w światopoglądzie u prowadzących sprawiają, że rozmowa jest ciekawsza.

Jak Małgorzata Rozenek odnajduje się w "Dzień Dobry TVN"?

Stacja TVN chętnie postawiła na Małgorzatę Rozenek i konsekwentnie trzyma się swojej decyzji. Robi to pomimo tego, że prezenterka jest zdecydowanie najbardziej krytykowaną prowadzącą w sieci.

Pod postami programu, które jej dotyczą, zawsze można znaleźć wysyp negatywnych komentarzy. Te często nawet nie są konstruktywną krytyką, a po prostu obrażają Rozenek. Prezenterka kompletnie się tym jednak nie przejmuje i dalej robi swoje.

Zobacz post: