Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Małgorzata Tomaszewska pokazała ogromny ciążowy brzuch. Przechodzi pojęcie, co dzieje się na jej profilu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.08.2023 12:23

Małgorzata Tomaszewska pokazała ogromny ciążowy brzuch. Przechodzi pojęcie, co dzieje się na jej profilu

Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek
Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek, fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła nas wszystkich swoim nagłym ogłoszeniem. Prowadząca “Pytanie na śniadanie” ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka i pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Na jej profilu wybuchła prawdziwa burza.

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka!

Prezenterka za wszelką cenę chroni swojej prywatności i niechętnie opowiada o swojej rodzinie, czy życiu uczuciowym. Nic więc dziwnego, że przez długi czas nikt z nas nie miał pojęcia o zmianach, jakie zaszły w życiu prowadzącej “Pytanie na śniadanie”. Teraz jednak Małgorzata Tomaszewska uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła, że spodziewa się swojego drugiego dziecka.

Informację na temat szczęścia dziennikarki przekazał w porannym show Telewizji Polskiej jej “programowy mąż” Aleksander Sikora, któremu pozwoliła na to przyszła mama. Prezenter przyznał, że jego koleżanka jest w ciąży i obecnie wypoczywa w Grecji wraz z synkiem Enzo i ojcem swojego nowego maleństwa. Co więcej, para jest już od dwóch lat szczęśliwie zakochana.

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Ukrywała partnera przed mediami, tajemnica wyszła na jaw

Małgorzata Tomaszewska dumnie pozuje z ciążowym brzuszkiem

Oprócz informacji przekazanych w programie “Pytanie na śniadanie” przyszła mama postanowiła samodzielnie podzielić się z fanami radosną nowiną. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z wakacji, na którym pozuje na tle greckiego krajobrazu.

Uwagę wszystkich zwraca jednak zaokrąglony brzuszek gwiazdy, która ta dumnie trzyma w swoich dłoniach. Małgorzata Tomaszewska nie kryje uśmiechu i widać, że naprawdę cieszy się z możliwości poinformowania internautów o swoim małym szczęściu.

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem 

Małgorzata Tomaszewska zasypana komentarzami internautów

Post dziennikarki wywołał ogromne poruszenie w sieci. Pod zdjęciem, na którym przyszła mama prezentuje swoje ciążowe krągłości, natychmiast pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy z gratulacjami. Wszyscy są zachwyceni radosną nowiną i życzą przyszłej mamie dużo zdrowia

Wśród komentujących nie zabrakło również gwiazd, w tym tych, które miały okazję współpracować z Małgorzatą Tomaszewską. Swoje gratulacje przekazali między innymi Olek Sikora, Sandra Kubicka, Joanna Jędrzejczyk, czy Anna Popek.

Najbardziej jednak wzrusza komentarz programowej koleżanki prezenterki - Aleksandry Grysz, która w “Pytaniu na śniadanie” prowadzi segment “Czerwony dywan”. Dziennikarka dosłownie kilka dni temu poinformowała o tym, że straciła ciążę. Teraz złożyła przyszłej mamie szczere gratulacje.

Ciocia już na Ciebie czeka maluszku. Tulę Was najmocniej!

Małgorzata Tomaszewska natychmiast odpowiedziała  koleżance i dała jej do zrozumienia, że docenia ogromny gest, na jaki zdobyła się w tak trudnym dla siebie momencie. Swoje słowa opatrzyła emotką czerwonego serduszka i złożonych w modlitwie rąk.

@aleksandragrysz kocham! Oleńka, Ty wiesz