Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 09.04.2022 19:53

Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy

Małgorzata Tomaszewska
instagram.pl/malgorzata_tomaszewska

Prezenterka programu „Pytanie na śniadanie”, Małgorzata Tomaszewska, pokazała światu swoją nową miłość. Są razem od kilku miesięcy.

Małgorzata Tomaszewska to gwiazda programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”, który możemy oglądać w Telewizji Polskiej. Dziennikarka ma małego syna, ale w jej życiu kilka miesięcy temu pojawił się ktoś nowy – Kokos.

Tomaszewska pokazała swoją nową, wielką miłość

W domu Tomaszewskiej zagościł nowy członek rodziny- pies Kokos. Szczeniak w ciągu kilku miesięcy bardzo urósł i teraz dokazuje z 4,5-letnim synem dziennikarki. Kokos bardzo zaprzyjaźnił się z Enzo, mimo iż chłopiec był na początku zazdrosny o nową miłość swojej mamy. Widać jednak między nimi lekką rywalizację o względy prezenterki.

– Generalnie świetnie się ze sobą dogadują, wspaniale się bawią także na wspólnych spacerach […] A rywalizują cały czas. Jeden przychodzi do mnie, drugi wyrasta obok jak spod ziemi– mówi Tomaszewska na łamach portalu psy.pl.

Wielkie marzenie Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska pierwszego psa miała już w wieku 7 lat. Rodzice przyszłej dziennikarki wzięli go ze schroniska, mimo iż był już stary i schorowany. Rodzina opiekowała się nim najlepiej, jak potrafiła, piesek był z nimi jeszcze wiele lat.

Prezenterka w rozmowie dla portalu psy.pl, podzieliła się swoim marzeniem, które związane jest bezpośrednio z historią pieska przygarniętego ze schroniska.

Moim marzeniem jest otworzyć schronisko inne niż wszystkie, w którym wiele osób będzie mogło wykupić prawo własności i finansować utrzymanie piesków. To jest na razie w mojej głowie, ale marzenia są po to, żeby dążyć do ich realizacji.

Samojedy – psy zaprzęgowe o wielkim sercu

Samojedy to psy zaprzęgowe, które osiągają około 60 cm wzrostu i ważą około 20- 30 kg. Samojedy urzekły ludzi swoim wyglądem i niezwykle przyjaznym usposobieniem. Rasa ta jest świetna również dla małych dzieci, psy przystosowały się do życia w domu.

Pamiętajmy jednak, że samojedy potrzebują częstych i długich spacerów. Jeśli więc nie mamy możliwości, aby poświęcić im wystarczającej uwagi i czasu, nie decydujmy się na psy, które potrzebują przestrzeni i ruchu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu
2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął
3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Źródło: psy.pl