Rozrywka.Lelum.pl

fot. KAPIF

Małgorzata Tomaszewska wydała oświadczenie ws. pracy w "Pytaniu na śniadanie". Mimo wypadku prowadziła program

12 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Małgorzata Tomaszewska wydała oficjalne oświadczenie na temat swojego wypadku i prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie" z kontuzjowaną ręką. Gwiazda zamieściła je w swoich social mediach.

Na profilu prezenterki na Instagramie pojawił się obszerny wpis dotyczący jej ostatniego wypadku samochodowego. Poruszyła temat śniadaniówki i wyjaśniła, czemu pojawiła się na wizji.

Małgorzata Tomaszewska prowadziła "Pytanie na śniadanie" po wypadku

Sobotnie wydanie programu “Pytanie na śniadanie” rozpoczęło się od niecodziennego ogłoszenia prowadzących. Małgorzata Tomaszewska natychmiast przykuła uwagę telewidzów bandażami na prawej i temblakiem na lewej ręce. 

Stan swojej koleżanki natychmiast wyjaśnił Aleksander Sikora, który poinformował fanów show o wczorajszym wypadku gwiazdy TVP. Okazało się, że prezenterka wpadła w poślizg z powodu wyjątkowo śliskiej nawierzchni. Przy okazji gospodarze śniadaniówki zaapelowali do widzów o rozwagę i ostrożność podczas jazdy samochodem.

chłopaki do wzięcia

Agnieszka z "Chłopaków do wzięcia" urodziła dziecko. Prawda wyszła na ja przypadkiem

CZYTAJ DALEJ

Małgorzata Tomaszewska wydała oficjalne oświadczenie

Teraz, dzień po odcinku programu “Pytanie na śniadanie”, w którym prezenterka zaprezentowała się z kontuzjowaną ręką, Małgorzata Tomaszewska wydała oficjalne oświadczenie. Na swoim profilu na Instagramie napisała kilka słów o tym, jak wyglądał wypadek i dlaczego mimo problemów ze zdrowiem zdecydowała się na prowadzenie porannego show.

-Kochani, jak już wiecie, w piątek miałam wypadek na trasie. Bardzo Wam dziękuję za troskę i mnóstwo wiadomości z życzeniami zdrowia. Jak na tak poważną kolizję moje obrażenia są naprawdę niewielkie - zaczęła swoją wypowiedź gwiazda.

W późniejszej części prezenterka podziękowała również wszystkim, którzy ruszyli jej na pomoc podczas nieszczęśliwego wypadku.

-Jednocześnie bardzo dziękuję dysponentowi linii alarmowej, ekipie strażackiej, policji oraz zespołowi SOR Ostrów Mazowiecka za opiekę. Dziękuję także wszystkim kierowcom, którzy zatrzymali się, oferując pomoc - napisała na swoim Instagramie Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska tłumaczy swój udział w "Pytaniu na śniadanie"

Jednocześnie gwiazda Telewizji Polskiej postanowiła sprostować wszystkie niejasności, dotyczące jej udziału w sobotnim wydaniu programu “Pytanie na śniadanie”. 

Małgorzata Tomaszewska wyraźnie zaznaczyła, że to ona podjęła decyzję na temat prowadzenia przez nią show po kontuzji. W tym samym poście podziękowała ona swojemu pracodawcy za okazane wsparcie i pomoc.

-Ucinając dyskusję, chciałam zaznaczyć, że otrzymałam ogromne wsparcie od redakcji i sama chciałam pojawić się w PnŚ w sobotę, by zająć się pracą w tym trudnym psychicznie momencie - wyjaśniła na Instagramie prezenterka.

Zobacz post:

Małgorzata Tomaszewska ig.jpg
fot. Instagram/malgorzata_tomaszewska
Katarzyna Cichopek, Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek aż pisnęła, mały gość "Pytania na śniadanie" ściął z nóg wszystkich jednym zdaniem

CZYTAJ DALEJ
Azja Express

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Małgorzata Tomaszewska

Podobne artykuły

Nowości

Katarzyna Dowbor wyprowadzona z równowagi, aż zgłosiła rodzinę z programu. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Nowości

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Czytaj więcej >

Nowości

"Pytanie na śniadanie": Najlepszy sposób na cienie pod oczami. Po słowach ekspertki Tomaszewska aż krzyknęła
Czytaj więcej >

Nowości

Po wizycie u lekarza Małgorzata Tomaszewska podjęła radykalną decyzję. Wraz z synem przeszła na dietę
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa z "Sanatorium miłości" dogadza sobie w stolicy. Nie mogła oprzeć się pysznym słodkościom
Czytaj więcej >

Nowości

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Iga Świątek zamieściła wzruszający komunikat
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]