Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Małgorzata Tomaszewska z ciążowym brzuszkiem. Zaskoczyła fanów zdjęciem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.06.2023 22:39

Małgorzata Tomaszewska z ciążowym brzuszkiem. Zaskoczyła fanów zdjęciem

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPIF; Instagra/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wszystkich fanów najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda zaprezentowała się z ciążowym brzuszkiem. Postanowiła podzielić się istotną fotografią.

Z okazji wczorajszego Dnia Dziecka wiele gwiazd powróciło wspomnieniami do chwil, kiedy ich dzieci były jeszcze małe, albo oni wyczekiwali jeszcze ich przyjścia na świat. Do tego grona dołączyła właśnie prezenterka TVP, która pokazała pamiątkowe zdjęcie.

Małgorzata Tomaszewska pozuje z ciążowym brzuszkiem

Na profilu prowadzącej show “Pytanie na śniadanie” pojawiła się nietypowa fotografia. Małgorzata Tomaszewska pozuje na niej z ogromnym uśmiechem, a ręką z dumą gładzi swój zaokrąglony ciążowy brzuszek.

I choć fotografia natychmiast wywołała zamieszanie wśród skonsternowanych fanów, wnikliwi zdążyli już zauważyć, że jest to zdjęcie sprzed kilku lat, gdy gwiazda nosiła jeszcze pod sercem swojego synka Enzo.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Małgorzata Tomaszewska z dumą wychowuje swojego synka

Gwiazda porannego show “Pytanie na śniadanie” nie ukrywa, że synek jest całym jej światem. Enzo przyszedł na świat 22 września 2017 roku i od razu wywrócił świat prezenterki do góry nogami.

Małgorzata Tomaszewska chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami oraz nagraniami z udziałem malucha, a na podstawie dodawanych przez nią materiałów natychmiast można wywnioskować, że mama ma z synem rewelacyjny kontakt.

Teraz prezenterka postanowiła pochwalić się kolejną z uroczych fotografii. Z okazji przypadającego w czwartek Dnia Dziecka pokazała, jak wyglądała, gdy oczekiwała na przyjście na świat swojej jedynej pociechy. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę pięknie.

Małgorzata Tomaszewska rozważa zmianę imienia swojego syna?

Chłopiec nosi bardzo charakterystyczne i rzadko spotykane imię Enzo. I choć często można usłyszeć je we Włoszech, czy w innych krajach południu Europy, w Polsce nie jest to codzienność. 5-latek jest owocem związku dziennikarki z jej drugim mężem - Turkiem Ahmetem Tarcim.

Małgorzata Tomaszewska nie ukrywa, że pojawiają się w jej życiu obawy, czy nietypowe imię nie będzie przysparzać chłopcu kłopotów w kolejnych latach życia. Kiedyś wspomniała nawet, że w najgorszym razie gotowa jest je zmienić na coś popularniejszego.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska ig.jpg
fot. Instagram/malgorzata_tomaszewska

Źródło: plotek.pl