Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 12.10.2019 12:35

Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać

Małżeństwo
Fot. webniusy.com

Małżeństwo, o którym chcemy wam dziś opowiedzieć, jest dowodem tego, że prawdziwa miłość do grobowej deski naprawdę istnieje. Para tworzyła szczęśliwy związek przed 69 lat. Kiedy kobieta odeszła niemalże natychmiast serce mężczyzny przestało bić. Mimo tego, że brzmi to niewiarygodnie historia ta, miała miejsce w prawdziwym życiu.

W Polsce co trzecie małżeństwo rozwodzi się, a związki rozpadają się w przerażającym tempie. To właśnie dlatego coraz więcej osób uważa, że miłości po prostu nie ma. My zrobimy dziś wszystko, co w naszej mocy, aby udowodnić wam, w jak wielkim tkwią błędzie. A para naszych bohaterów jest tego najlepszym przykładem.

Małżeństwo żyło razem przez 69 lat

A jedynym sposobem, aby ich rozdzielić, okazała się… śmierć. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. W tym przypadku z tymi słowami nie sposób się nie zgodzić.

Izaak urodził się w Urugwaju w 1926 roku. Kobieta jego życia, Teresa, przyszła na świat zaledwie dwa lata później. Niespełna dwa lata od czasu pierwszej randki, dwójka ta stanęła na ślubnym kobiercu. Owocem ich ogromnej miłości była trójka dzieci: Lew, Klara i Daniel.

Małzeństwo

Małżeństwo jest przykładem prawdziwej miłości.

Lata mijały, a ich miłość z każdym dniem stawała się coraz silniejsza i trwalsza. Niespodziewanie kobieta zachorowała na Alzheimera, a po pewnym czasie również jej ukochany podupadł na zdrowiu. Starość sprawiła, że mężczyzna nie był w stanie dłużej opiekować się swoją schorowaną kobietą. Padła decyzja o przeniesieniu jej do domu spokojnej starości.

Tragiczny koniec pięknej miłości

W wieku 92 lat Izaak zachorował na ciężką, zagrażającą życiu grypę. Teresa natomiast zmagała się z zapaleniem płuc, które w tym wieku może doprowadzić do tragedii. Małżeństwo niezwłocznie zabrane zostało do jednego szpitala.

Gdy ich dzieci weszły na salę szpitalną, nie mogły uwierzyć własnym oczom. Małżeństwo pomimo ogromnego bólu wciąż trzymało się za ręce. Teresa zmarła jako pierwsza, a zaledwie 40 minut później serce Izaaka przestało bić. W tym przypadku słowa przysięgi I, że cię nie opuszczę aż do śmierci, pod żadnym pozorem nie zostały puszczone na wiatr.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo

Byli razem przez 69 lat.

Małżeństwo

Tylko śmierć mogła ich rozłączyć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
  3. Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

Źródło: webniusy.com